Elżbieta Jaworowicz, ceniona dziennikarka i prowadząca program "Sprawa dla reportera" na antenie TVP, zawsze była tajemnicza, jeśli chodzi o swoje życie prywatne. Mimo to, ostatnie doniesienia odkrywają pewne sensacyjne fakty, szczególnie związane z mężami Jaworowicz.

75-letnia dziennikarka, mimo upływu lat, nie przestaje zachwycać swoją urodą, a jej nogi stały się jedną z jej prawdziwych wizytówek. Choć Jaworowicz rzadko dzieli się prywatnymi aspektami swojego życia, najnowsze informacje rzucają nowe światło na jej przeszłość małżeńską.

Pierwszym mężem Elżbiety Jaworowicz był biznesmen, jednak o nim wiadomo niewiele. Drugi mąż, który pozostawił jej nazwisko, był kierowcą rajdowym. Trzeci mąż to Eugeniusz Mleczak, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i doradca w kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego.

Eugeniusz Mleczak, znany z pracy w MON, został jednak zdyskredytowany przez głośny skandal w 2003 roku. Wówczas podał informację, że znalezione przez polskich żołnierzy rakiety przeciwlotnicze miały datę produkcji z 2003 roku. Jego kariera w Ministerstwie Obrony Narodowej zakończyła się po tym wydarzeniu. Mleczak był także doradcą w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w 2004 roku.

Historia małżeńska Jaworowicz jawi się jako pełna zakamarków i nieznanych faktów. Dziennikarka konsekwentnie strzegła prywatności, ale najnowsze informacje rzucają światło na jej tajemniczą przeszłość. Warto zauważyć, że mimo bogatej kariery dziennikarskiej, życie prywatne Jaworowicz pozostaje jednym z największych zagadek polskiego show-biznesu.

Jak informował portal "Życie News": Agnieszka Woźniak-Starak wyznała dlaczego nie ma dzieci. Bardzo bolesne słowa

Przypomnij sobie: Dorota Wellman zdradziła całą prawdę. Chodzi o jej bliską osobę