Kajra i Sławomir, znany duet zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym, zaskoczyli fanów, uchyliwszy rąbka tajemnicy i po raz pierwszy zaprezentowali światu oblicze swojego 7-letniego syna, Kordiana. Para, która zawsze skrupulatnie strzegła prywatności swojej rodziny, postanowiła podzielić się wyjątkowym momentem z okazji Walentynek, udostępniając wzruszające wideo na Instagramie.

Mimo że Kajra i Sławomir tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie, ich syn, Kordian, rzadko pojawia się publicznie. Celebryci, podobnie jak wielu innych rodziców z branży rozrywkowej, zdają sobie sprawę z ryzyka związanego z ujawnianiem wizerunku dzieci w mediach społecznościowych. Dlatego decydują się na zachowanie większej prywatności, szczególnie jeśli chodzi o swoje pociechy, informuje Goniec.

Mimo że małżeństwo Kajry i Sławomira niechętnie dzieli się kulisami swojego życia rodzinnego, postanowili uczynić wyjątek z okazji Walentynek. Na Instagramie pojawiło się wzruszające wideo, które zostało nagrane podczas rodzinnych wakacji. Widzimy na nim szczęśliwą trójkę - Kajrę, Sławomira i ich synka Kordiana. To pierwszy raz, kiedy para zdecydowała się pokazać nieco więcej z życia prywatnego, prezentując kawałek twarzy 7-latka.

Dlaczego jednak para dotychczas decydowała się utrzymywać tajemnicę wokół wizerunku syna? Kajra wielokrotnie podkreślała, że pragną chronić prywatność dziecka i ujawniać ją tylko w szczególnych momentach. Walentynki okazały się być jednym z tych wyjątkowych dni, kiedy para postanowiła podzielić się radością i miłością z fanami.

Reakcje internautów na opublikowane wideo były jednoznaczne - zachwyt, życzenia zdrowia, szczęścia i miłości dla całej rodziny. Komentarze pod postem Sławomira i Kajry świadczą o cieple, jakie para zdobyła w sercach swoich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne, wyjątkowe chwile z życia tej utalentowanej i pełnej miłości rodziny.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Prowadziłam podwójne życie i bardzo mi się to podobało

Przypomnij sobie: Zaskakujące wyznanie Doroty Wellman. Miszczak nie krył niechęci do Wellman i Prokopa