Dorota Wellman, uznawana przez wielu za ikonę polskiego świata telewizji, zaskoczyła ostatnio swoimi szczerymi wyznaniami podczas udziału w programie "Gwiazdy Sołtysika" prowadzonym przez znanego dziennikarza Andrzeja Sołtysika na kanale "Świata Gwiazd" na YouTube. Temat rozmowy koncentrował się głównie wokół jej pracy w "Dzień dobry TVN", a także trudnych momentów związanych z zarządzaniem stacją przez byłego dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka.

Wellman, która od 2007 roku współpracuje z Marcinem Prokopem na antenie TVN, ujawniła, że ich wspólna praca w "Dzień dobry TVN" nie zawsze była tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Wyjawiła, że już od pewnego czasu trwały prace nad ich ewentualnym rozdzieleniem, choć ostatecznie okazało się, że najlepiej funkcjonują jako zespół. Zaskakująco, wspomniała o Mariuszu Walterze, który nie dostrzegał w nich idealnej pary prowadzących. Jednak po kilku eksperymentach okazało się, że właśnie wspólnie tworzą najlepszy duet, informuje Pomponik.

Jednym z najbardziej bulwersujących momentów w ich karierze było przejęcie stacji przez Edwarda Miszczaka, który nie krył swojej niechęci do prezenterów. Wellman nie ukrywała, że taki stan rzeczy zagrażał ich dalszej pracy. Zaskakująco jednak, sama Miszczak przyznał, że mimo braku sympatii do nich, był zainteresowany ich udziałem w programach stacji.

Rozmowa nie ominęła także konkurencji, czyli "Pytań na śniadanie" w TVP. Wellman wyraziła swoje oburzenie zwolnieniem Małgorzaty Tomaszewskiej, kobiety w ciąży. Uważała to za nieetyczne i niegodne postępowanie wobec kobiety oczekującej dziecka.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Dorota Wellman otwarcie dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Jej uczciwość i otwartość wobec trudnych tematów sprawiają, że wciąż pozostaje jedną z najbardziej szanowanych postaci w polskim show-biznesie.

Warto również wspomnieć, że program "Gwiazdy Sołtysika" staje się areną dla ważnych dyskusji i wyznań gwiazd polskiego świata mediów. Po Annę Kalczyńską, pierwszą gością programu, teraz przyszła kolej na Dorotę Wellman, która swoimi słowami poruszyła serca widzów. Czekamy z niecierpliwością na kolejne odcinki tego fascynującego show, które nie tylko bawią, ale i skłaniają do refleksji.

Jak informował portal "Życie News": Edyta Golec potwierdza krążące plotki. O tym mówiono od dawna

Przypomnij sobie: Do domów milionów Polaków już wkrótce zapukają kontrolerzy. Rozpoczęła się ważna akcja strażników miejskich. Na niektórych czekać będą mandaty