W polskim show-biznesie, gdzie rozstania i rozwody często stają się nagłymi nagłówkami gazet, małżeństwo Edyty i Łukasza Golców wyłamuje się z tego schematu. Trwają ze sobą ponad dwadzieścia lat, przechodząc przez życie z niewzruszoną siłą miłości. W dniu Walentynek, Edyta Golec podzieliła się z fanami zdjęciami, potwierdzając, że ich uczucie nadal kwitnie, emanując świeżością jak w pierwszych dniach ich związku, informuje Goniec.

Wspólna podróż do Dubaju, której efekty udostępniła w serii zdjęć, ukazuje parę z zachwycającym uściskiem i wzajemną czułością. Warto zauważyć, że ta para nie tylko przetrwała wspólną pracę, ale nadal czerpie radość z bycia razem.

W wywiadzie udzielonym podczas Polsat SuperHit Festiwal, Edyta Golec ujawniła tajemnicę udanego małżeństwa. Kluczem jest dla nich umiejętne zarządzanie przestrzenią osobistą. "Mamy dla siebie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Staramy się uszanować swoją prywatność, dając sobie przestrzeń" – wyznała artystka.

Dodatkowo, para unika wzajemnego wtargnięcia w swoje zainteresowania, umożliwiając sobie swobodne działanie. Edyta podkreśliła, że czasami rozłąka jest kluczowa, pozwalając obojgu na tęsknotę i odnawianie związku na nowo.

To zaskakujące, jak para potrafi utrzymać swoje uczucie w świecie, gdzie medialne naciski często prowadzą do problemów w związkach. Edyta i Łukasz Golcowie udowadniają, że prawdziwa miłość i szacunek do prywatności stanowią solidną podstawę udanego związku. W Walentynki ich romantyczne gesty na pewno rozgrzewają serca fanów, świadcząc o trwałości ich niezwykłej miłości.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Mój facet nie pozwala mi słuchać muzyki i suszyć włosów. Najważniejsza jest jego praca

Przypomnij sobie: Są nowe fakty w sprawie 9-letniej Julki. Matka umyślnie zadawała cierpienie córce. Sąsiedzi przerwali milczenie