​Brat po ślubie ze swoją ukochaną wprowadził się do mieszkania naszych rodziców. Dwa pokoje dla pięciu osób to naprawdę mała przestrzeń. Moja bratowa jest w ciąży, więc będzie nas tylko przybywać. W takiej sytuacji nietrudno o spięcia. Początkowo w moich kłótniach z bratem rodzice starali się zachować neutralność.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Ekstra News
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Ekstra News
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Ekstra News

Niestety z czasem zaczęli stawać po jego stronie. Mam 21 lat. Jestem studentką i nadal mieszkam z rodzicami. Mój styl życia nie różni się od tego, jaki prowadzą ludzie w moim wieku. Niestety od chwili, w której do mieszkania wprowadził się mój brat, wylądowałam na składanym leżaku w kuchni. Do tego mój brat uważa, że powinnam poszukać dla siebie akademika i się wyprowadzić.

Przez lata dzieliliśmy pokój, choć jeśli mam być szczera nigdy nie mieliśmy szczególnie bliskich relacji. Ucieszyłam się, kiedy po ślubie wyprowadził się z domu. Przez jakiś czas mieszkali w wynajętym mieszkaniu, ale w końcu poprosił rodziców o to, żeby mogli zamieszkać razem z nami.

Byłam oszołomiona. Co więcej, mama zmusiła mnie do opuszczenia pokoju – oddała go rodzinie. Dostałam łóżko polowe w kuchni. Rodzice nie mogli odmówić Andrzejowi, ponieważ jego żona była już w ciąży. Jak się okazuje, rzuciła pracę, aby zająć się sobą. Podjęli więc tę decyzję na naradzie rodzinnej, choć zapomnieli mnie zapytać o zdanie.

Musiałam włożyć wszystkie książki i podręczniki do pudełek, ponieważ Ania potrzebowała miejsca na swoje rzeczy. Nie miałam żadnej prywatności i jako lokatorka kuchni nie mogłam liczyć na chwilę samotności. Nowożeńcy czuli się jak u siebie i wpadali do kuchni w środku nocy. Kiedy zwróciłam im na to uwagę, mój brat zaczął na mnie krzyczeć.

Kłótnie się powtarzały i końcu mama zaprosiła mnie na rozmowę. Powiedziała, że ​​muszę się przeprowadzić. Spuściła wzrok i wyjaśniła, że ​​łatwiej mi było znaleźć mieszkanie samej niż im z małym dzieckiem. Obiecała mi pomóc jak tylko będzie mogła, ale czynsz musiałam opłacać z własnej kieszeni.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

Teraz przynajmniej wiem, które ze swoich dzieci rodzice kochają bardziej.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Syn i synowa wyrzucili matkę na mróz. Przed odejściem zrobiła coś, co zapamiętają do końca życia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz zaliczyli kolejną wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie". Fragment programu stał się hitem internetu

O tym się mówi: Niezwykle smutne wieści dla wszystkich sympatyków Polskiego Radia. Właśnie odeszła jedna z największych gwiazd rozgłośni radiowej. Miała 93 lata