Siostra Łucja dos Santos, świadek uznanych przez Kościół katolicki objawień maryjnych w Fatimie w 1917 roku, pozostawiła światu nie tylko historię wyjątkowego spotkania z Matką Boską, lecz także proroctwa dotyczące przyszłości, w tym tajemnicze wizje związane z Polską.

Przez lata siostra Łucja dzieliła się swoimi doświadczeniami, ukazując światu wizje związane z przyszłością ludzkości. Jedno z tych proroctw odnosi się do Polski, kraju, który według słów zakonnicy, ma odegrać kluczową rolę w przyszłych wydarzeniach.

W jednym z objawień, siostra Łucja miała usłyszeć słowa od Matki Boskiej: "Ty zostaniesz tu przez jakiś czas. Jezus chce posłużyć się tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałabym ustanowić na świecie nabożeństwo do mojego Niepokalanego Serca." Te słowa wyznaczają specjalną misję dla zakonnicy, a jednocześnie zapowiadają wyjątkową rolę Polski w przyszłych wydarzeniach światowych.

Wizja siostry Łucji sugeruje, że Polska ma zostać oszczędzona od globalnej katastrofy, która dotknie inne narody. Wręcz przeciwnie, Polska ma wyjść z tego kryzysu silniejsza i wspanialsza, stając się kluczowym elementem odrodzenia świata. To właśnie Polska ma wprowadzić nowy ustrój oparty na zasadach zgodnych z prawem Bożym.

Siostra Łucja przewidziała, że Polska będzie wierna prawu Bożemu, wynikając z doświadczeń krzywd, niesprawiedliwości i bezprawia, jakie miała w przeszłości ponieść. Jej wizja rzuca niezwykłe światło na rolę Polski jako kraju, który odgrywać będzie istotną funkcję w kształtowaniu przyszłości Europy i świata.

Niezależnie od tego, czy traktujemy te proroctwa z wiarą czy sceptycyzmem, niezaprzeczalnie wprowadzają one element tajemniczości do historii Polski i rzucają nowe spojrzenie na rolę kraju w świetle objawień maryjnych.

Jak informował portal "Życie News": Ewa Kasprzyk komentuje zarobki w "Tańcu z Gwiazdami". Przerażające słowa

Przypomnij sobie: Z życia wzięte. Moja matka doprowadza mnie do szału. Zawsze dzwoni do mnie i prosi o pieniądze