W sobotę w „Pytaniu na Śniadanie” miał miejsce debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza. Choć para została świetnie przyjęta przez produkcję programu i zaproszonych gości, a ich sposób prowadzenia śniadaniówki wiele osób uznało za zdecydowanie bardziej profesjonalny niż wielu poprzedników to widzowie nie wydają się być ukontentowani ogromnymi zmianami w obsadzie programu.

Jak przekonuje serwis Pomponik, Filip Antonowicz miał spory powód do stresu jako dziennikarz radiowy, a Katarzyna Dowbor poradziła sobie śpiewająco, mając ponad 30 lat doświadczenia w pracy w TVP. Gwiazda stacji otrzymała od prezesa TVP ogromny bukiet kwiatów i to zdecydowanie osłodziło jej pierwszy dzień w nowej roli. Niestety, widzowie nie podzielają zachwytów pracowników TVP i przekonują, że para prowadzących, których dzieli spora różnica wieku to rozczarowanie. Szczególnie mocno oberwało się samemu Antonowiczowi. Dziennikarzowi zarzuca się brak zainteresowania tym, co dzieje się w studiu. Padły nawet zarzuty o to, że ma irytujący głos mimo pracy w rozgłośni radiowej.

Mocne słowa internautów po debiucie Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w „Pytaniu na Śniadanie”. Widzowie nie są zadowoleni z nowości w programie

Zarzuty wobec pary są naprawdę mocne – widzowie uznali, że do siebie nie pasują, ani do samej ekipy śniadaniówki. Wielu internautów nie rozumie, skąd wziął się pomysł na wprowadzenie takiego duetu do programu.

Nieenergiczny, nieobecny, znudzony poruszanymi w programie tematami, niewspółpracujący z Kasią i jak na osobę pracującą w radiu ma nieprzyjemny w odbiorze, zbyt krzykliwy, nachalny głos. Chce być taki mega nowoczesny i cool wobec młodzieży, a efekt jest zupełnie odwrotny. Widać, że Kasia nie czuje się swobodnie i dobrze w tej parze – pisze jeden z internatów.

W komentarzach pod postem na oficjalnym profilu „PnŚ” na Instagramie nie brakuje negatywnych komentarzy wobec nowej pary prowadzących. Widzowie domagają się powrotu poprzedników Dowbor i Antonowicza. Wiele osób przekonuje, że oglądało „PnŚ” z niechęci do „Dzień Dobry TVN”, a teraz nie ma już czego oglądać. Pojawiły się głosy, że nie ma już rodzinnej atmosfery, a program został w ten sposób zniszczony.

Jak informował portal "Życie News": MINĘŁO 20 LAT ODKĄD NIE MA WŚRÓD NAS CZESŁAWA NIEMENA. KULTOWY MUZYK POD KONIEC ŻYCIA WALCZYŁ Z CHOROBĄ. CÓRKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH OJCA

Przypomnij sobie: WDOWA PO EMILIANIE KAMIŃSKIM ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM. JUSTYNA SIEŃCZYŁŁO OBAWIA SIĘ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ. CO DZIEJE SIĘ W ŻYCIU AKTORKI

Portal "Życie News" pisał również: ANDRZEJ DUDA ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE ZMIAN W TELEWIZJI POLSKIEJ. PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH W KWESTII MEDIÓW PUBLICZNYCH. DOMAGA SIĘ DEBATY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY ZAROBKI NOWYCH TWARZY W TELEWIZJI POLSKIEJ. WŁADZE PUBLICZNEGO NADAWCĄ KOŃCZĄ Z OGROMNYMI WYDATKAMI. W MEDIACH MOWA O „KOŃCU BIZANCJUM”