Świat show-biznesu to miejsce pełne blasku i cienia, a jedną z postaci, która doświadczyła obu tych skrajności, jest Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka, znana z licznych wpadek i problemów medialnych, teraz staje przed szansą powrotu na szczyt popularności. Jak zmieniła się jej sytuacja i czy faktycznie możemy spodziewać się jej powrotu na ekran?

Barbara Kurdej-Szatan, choć zawsze była cenioną aktorką, miała trudne chwile, szczególnie po głośnym wpisie w mediach społecznościowych, który sprawił, że straciła liczne współprace. Ostatnim krokiem było nawet zakończenie współpracy z serialem "M jak miłość", w którym występowała przez blisko siedem lat. Jednak teraz sytuacja zdaje się zmieniać.

Zaskoczenie i zwroty akcji towarzyszyły Kurdej-Szatan od samego początku. Zwolnienie z TVP było dla niej ogromnym zaskoczeniem, a utrata kontraktu z siecią komórkową jeszcze bardziej skomplikowała jej sytuację zawodową. Aktorka musiała przez pewien czas polegać jedynie na drobnych projektach i teatrze. Teraz jednak nadeszły pozytywne zmiany.

Po zmianach personalnych w TVP istnieje duże prawdopodobieństwo, że Barbara Kurdej-Szatan wróci na ekrany telewizorów. Choć nie zdecydowała się na prowadzenie "Pytania na śniadanie", to istnieje coraz większa szansa na jej powrót do "M jak miłość". Informacje te, choć jeszcze niepotwierdzone oficjalnie, budzą nadzieję w sercach fanów aktorki.

"Żadne rozmowy z aktorką się nie odbyły, w ramach obowiązującej umowy wszystkie wątki mamy zaplanowane do końca roku. Zawsze działamy na korzyść widzów. Żadnego wariantu nie wykluczamy, jeśli serial będzie kontynuowany" - ujawniła Karolina Baranowska, odpowiedzialna za kontakt z mediami w zespole producenckim serialu.

Na razie pozostaje pytanie, czy Barbara Kurdej-Szatan zdecyduje się na tę propozycję. Aktorka niedawno ogłosiła, że we współpracy z firmą oferującą zagraniczne wyjazdy, zorganizuje podróż na Bali. Wydaje się, że chętnych do zatrudnienia gwiazdy nagle pojawiło się całkiem sporo.

Czy Kurdej-Szatan zdoła powrócić na szczyt popularności? Czy zmiany w TVP okażą się dla niej szansą na nowy etap kariery? Trzymamy kciuki za aktorkę i czekamy na kolejne zaskakujące zwroty akcji w jej życiu zawodowym.

To też może cię zinteresować: "Pytanie na Śniadanie" z nowym duetem prowadzących. Jak zadebiutowali Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Przyjechałam do teściowej z drogim prezentem. Na próżno oczekiwałam rewanżu