Zmiany kadrowe w TVP idą pełną parą, a „ofiarami” przeobrażeń w „Pytaniu na Śniadanie” stali się tacy prowadzący jak Anna Popek, Robert Rozmus, Małgorzata Opczowska i Ida Nowakowska. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy podobny los nie spotka przypadkiem Tomasza Kammela, którego od kilku tygodni próżno szukać w grafiku kolejnych wydań śniadaniówki TVP2.

Od pewnego czasu u boku Izabelli Krzan w „PnŚ” pojawia się Robert Koszucki i choć duet dobrze się dogaduje i prowadzi śniadaniówkę w wyjątkowo profesjonalny sposób to wielu widzów odczuwa brak Kammela na antenie stacji. Gwiazdor TVP został zapytany o swoją przyszłość u publicznego nadawcy, a jego odpowiedź może mocno zaskoczyć. Czy obawia się, że jego wieloletnia przygoda z Telewizją Polską już wkrótce dobiegnie końca?

Tomasz Kammel zdecydował się zabrać głos w sprawie pracy w TVP. Jego komentarz o przyszłości w „Pytaniu na Śniadanie” jest mocno niepokojący. Co dalej

Pracujący w TVP – z kilkoma przerwami – od 1997 roku jest jednym z bardziej lubianych prezenterów Telewizji Polskiej. Wielokrotnie doświadczał problemów związanych ze zmianą władz stacji, dlatego zaczął realizować się również na polu biznesowym. Od dłuższego czasu współprowadzi z Izabellą Krzan śniadaniówkę emitowaną na antenie TVP2, czyli „Pytanie na Śniadanie”. Dziennikarz prowadził również imprezę sylwestrową w Zakopanem, a później zniknął z anteny. Mówi się, że powodem jest wyczekiwany od dawna urlop. Jaka jest prawda?

Wiadomo, że wakacje prezentera kończą się w poniedziałek i tego dnia ma w teorii wrócić do pracy. W rozmowie z Show News stwierdził jednak, że nie wie, co z nim będzie.

Wracam w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie wiem, kiedy będą nowe odcinki "Pytania na Śniadanie" z moim udziałem, bo się po prostu tym nie zajmowałem. Zapewne w "Pytaniu" wiedzą więcej. Ja dowiem się o tym w przyszłym tygodniu - odpowiedział w rozmowie z ShowNews prezenter programu Dwójki.

Jak informował portal "Życie News": VIKI GABOR NA USTACH WSZYSTKICH OD WYSTĘPU PODCZAS SYLWESTRA Z DWÓJKĄ. MŁODA GWIAZDA ZALICZYŁA NIEZŁĄ WPADKĘ. NIEWIELE OSÓB WIE JAK ŻYJE I MIESZKA

Przypomnij sobie: KALINA JĘDRUSIK BYŁA W CZASACH PRL-U UOSOBIENIEM GWIAZDY HOLLYWOOD. WOKÓŁ JEJ ŻYCIA MIŁOSNEGO POWSTAŁY LEGENDY. MĄŻ AKTORKI POZWALAŁ JEJ NA ROMANSE

Portal "Życie News" pisał również: DODA PODJĘŁA NAJWAŻNIEJSZĄ DECYZJĘ W ŻYCIU ZAWODOWYM. FANI WOKALISTKI SĄ ZDRUZGOTANI, ALE NIE MA JUŻ ODWROTU. RABCZEWSKA WYDAŁA OŚWIADCZENIE W „DDTVN”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CORAZ WIĘKSZA LICZBA WIDZÓW MA PROBLEM Z „19:30”. FALA NEGATYWNYCH KOMENTARZY W INTERNECIE. PROWADZĄCY ZMAGAJĄ SIĘ Z PORÓWNANIAMI DO „WIADOMOŚCI”