Najmłodsza córka Haliny zadzwoniła do niej i powiedziała, że wychodzi za mąż. Kobieta była bardzo szczęśliwa z tego powodu. Poprosiła swojego szefa o miesięczny urlop, a on się zgodził. Nie mówiła swoim bliskim, że wraca do domu. Chciała im zrobić niespodziankę.

Halina zdecydowała się wyjechać do pracy za granicę, żeby poprawić byt rodziny. Ona i jej mąż z trudem wiązali koniec z końcem. Trzeba było coś zrobić. Podjęła decyzję o wyjeździe, choć bardzo się bała. Jej kuzynka załatwiła jej prace i ściągnęła do siebie. Miała być gosposią w bogatym domu. Myślał, że będą nią pomiatali, ale okazało się, że trafiła na bardzo miłych i życzliwych ludzi.

Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News

Dzieci rodziny tak bardzo polubiły Halinę, że z gosposi szybko stała się ich nianią. Dobrze zarabiała i praktycznie wszystkie pieniądze wysyłała swoim bliskim. Udało jej się wyremontować rodzinny dom. Kupiła mieszkanie starszej córce, która już wyszła za mąż. Kupiła mężowi auto. Miała nadzieję, że będzie mogła wreszcie wrócić do kraju, ale lista potrzeb jej bliskich ciągłe rosła.

Kiedy jej młodsza córka oświadczyła, że wychodzi za mąż, Halina wzięła urlop i wróciła do kraju. Nie mówiła o swoim powrocie swoim najbliższym. Chciała im zrobić niespodziankę. Dotarła na miejsce. Była zachwycona tym, jak zmienił się jej dom. Był po prostu piękny! Otworzyła bramę, a potem zadzwoniła do drzwi.

Otworzyła jej jakaś młoda kobieta w samym szlafroku.

„Pani do kogo?” – zapytała kobieta.

„To mój dom!” – zawołała Halina.

„Chyba pani żartuje. To dom mojego partnera”.

Mąż Haliny pojawił się w drzwiach. „Wszystko ci wyjaśnię” – zaczął, ale Halina już nic nie słyszała. Upadła nieprzytomna na progu własnego domu. Ocknęła się kilka minut później. Stała nad nią nieznajoma kobieta. Powiedziała, że mąż Haliny pojechał do starszej córki.

„Przepraszam. Nie miałam pojęcia, że istniejesz. Zaraz zabiorę swoje rzeczy i wyjadę” – powiedziała kobieta, ale to Halina wstała i wyszła.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Poczuła się zdradzona. Nie tylko przez męża, ale i przez swoje córki. Jak mogły jej o niczym nie powiedzieć?! Jedyne, czego jej bliscy od niej oczekiwali, to comiesięczny przelew. Będą musieli sobie poradzić bez nich.

To też może cię zainteresować: Żona Jacka Kurskiego mogła liczyć na spore zarobki w Telewizji Polskiej. Co miesiąc na jej konto trafiały potężne sumy. Kurscy dorobili się na TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W „Teleexpressie” ma dojść do dużych zmian. Maciej Orłoś z zaskakującymi wieściami w sprawie serwisu informacyjnego. Do redakcji dołączyła nowa osoba

O tym się mówi: Wyszło na jaw, co robił Maciej Kurzajewski, gdy Katarzyna Cichopek bawiła się w najlepsze w jednym z nocnych klubów. Dziennikarz miał poważne zadanie