Kilka dni temu pisaliśmy o doskonałej zabawie, jakiej oddała się Katarzyna Cichopek w jednym z nocnych klubów w Warszawie. Gwiazda TVP postanowiła spędzić czas z koleżankami i panie wylądowały w pewnym lokalu. Według doniesień bywalców klubu Katarzyna Cichopek w weekendową noc bawiła się doskonale i przez wiele godzin praktycznie nie schodziła z parkietu.

Trudno się temu dziwić – aktorka i prezenterka „PnŚ” znana jest doskonale ze swoich tanecznych umiejętności, nie tylko za sprawą wygranej w 4. edycji „Tańca z Gwiazdami”, ale również dzięki występom w turniejach tanecznych, nagraniu DVD z kursem tańca czy wydaniem książki na ten temat – wszystko wspólnie z byłym mężem, Marcinem Hakielem. Para przez lata prowadziła wspólnie szkołę tańca.

Gwiazda „M jak Miłość” zdecydowała się w ubiegły weekend znaleźć chwilę dla siebie i pobawić w damskim towarzystwie w jednym ze stołecznych klubów. Aktorka została uchwycona okiem aparatu na doskonałej zabawie, a pewnym momencie towarzyszył jej przez chwilę przystojny znajomy.

Wyszło na jaw, co robił Maciej Kurzajewski, gdy Katarzyna Cichopek bawiła się w najlepsze w jednym z nocnych klubów. Dziennikarz miał poważne zadanie

Spotkanie skończyło się jednak na krótkiej kurtuazyjnej rozmowie, a celebrytka spędziła czas na szampańskiej zabawie do 3 nad ranem po czym wróciła do domu. Gdzie w tym czasie przebywał jej narzeczony? Dziennikarz nie był w stanie towarzyszyć ukochanej w pląsach na parkiecie jednego z warszawskich lokali. Maciej Kurzajewski pełnił bowiem dyżur konferansjerki w TVP Sport i rozmawiał z ważnymi gośćmi. Prezenter nie był jednak zasmucony, a w pracy towarzyszyła mu radość ze spotkania z Adamem Małyszem i Apoloniuszem Tajnerem.

Ich wspólna droga pełna determinacji, pasji i niezłomnej woli osiągania celów inspiruje do dzisiaj. To było coś więcej niż sport – to było mistrzostwo w najczystszej postaci. Dziękuję za te niezapomniane momenty, które zawsze będą dla mnie źródłem motywacji – wyjaśnił na Instagramie.

Jak informował portal "Życie News": VIKI GABOR NA USTACH WSZYSTKICH OD WYSTĘPU PODCZAS SYLWESTRA Z DWÓJKĄ. MŁODA GWIAZDA ZALICZYŁA NIEZŁĄ WPADKĘ. NIEWIELE OSÓB WIE JAK ŻYJE I MIESZKA

Przypomnij sobie: KALINA JĘDRUSIK BYŁA W CZASACH PRL-U UOSOBIENIEM GWIAZDY HOLLYWOOD. WOKÓŁ JEJ ŻYCIA MIŁOSNEGO POWSTAŁY LEGENDY. MĄŻ AKTORKI POZWALAŁ JEJ NA ROMANSE

Portal "Życie News" pisał również: DODA PODJĘŁA NAJWAŻNIEJSZĄ DECYZJĘ W ŻYCIU ZAWODOWYM. FANI WOKALISTKI SĄ ZDRUZGOTANI, ALE NIE MA JUŻ ODWROTU. RABCZEWSKA WYDAŁA OŚWIADCZENIE W „DDTVN”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CORAZ WIĘKSZA LICZBA WIDZÓW MA PROBLEM Z „19:30”. FALA NEGATYWNYCH KOMENTARZY W INTERNECIE. PROWADZĄCY ZMAGAJĄ SIĘ Z PORÓWNANIAMI DO „WIADOMOŚCI”