Księżna Kate, żona księcia Williama, trafiła niedawno do szpitala, gdzie przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Informacja ta wstrząsnęła fanami rodziny królewskiej, którzy zaczęli z niepokojem przyglądać się wydarzeniom na dworze. Jednak to, co stało się tuż przed oficjalnym ogłoszeniem stanu zdrowia księżnej, jeszcze bardziej zdumiająco wzbudziło uwagę mediów.

W oficjalnym komunikacie Pałacu Kensington przekazano, że operacja księżnej Księżnej zakończyła się pomyślnie, ale do pełnej zdolności do obowiązków publicznych powróci dopiero podczas świąt Wielkanocnych. Wszystko wskazuje na to, że Kate potrzebuje czasu na pełną rehabilitację. Jednak to, co zaszło tuż przed tą informacją, stawia w kontrowersyjnym świetle księcia Harry'ego, informuje Pomponik.

Zgodnie z doniesieniami tabloidów, arystokrata został zauważony niedaleko swojej posiadłości w Kalifornii tuż przed ogłoszeniem przez pałac informacji o operacji księżnej Kate. Zaskakująco niewzruszony 39-letni książę postawił na jogging i udał się na siłownię. To zachowanie wywołało liczne spekulacje i kontrowersje wśród sympatyków rodziny królewskiej.

Niektórzy uważają, że postawa Harry'ego świadczy o ignorancji wobec poważnej sytuacji zdrowotnej żony brata. W przeszłości 39-latek utrzymywał stosunki przyjacielskie z Kate, lecz obecne wydarzenia sugerują, że te relacje uległy ochłodzeniu. Są także teorie, że Harry nie utrzymuje kontaktu z bratem i szwagierką, co skutkowało brakiem informacji na temat problemów zdrowotnych księżnej Kate i planowanego zabiegu.

Co więcej, doniesienia mówią, że książę Harry nie zamierza w najbliższym czasie odwiedzić ojczyzny, aby wesprzeć brata i odwiedzić ojca, który również przebywa w szpitalu. To wszystko składa się na dramatyczny obraz sytuacji w rodzinie królewskiej, gdzie z pozoru normalne życie jest poddane surowej próbie, a publiczność z zapartym tchem śledzi każdy ruch jej członków.

To też może cię zainteresować: Wyszło na jaw, co robił Maciej Kurzajewski, gdy Katarzyna Cichopek bawiła się w najlepsze w jednym z nocnych klubów. Dziennikarz miał poważne zadanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żona Jacka Kurskiego mogła liczyć na spore zarobki w Telewizji Polskiej. Co miesiąc na jej konto trafiały potężne sumy. Kurscy dorobili się na TVP