Kolejny sezon "The Voice Senior" zaskakuje nie tylko wspaniałymi wokalnymi talentami, ale również nieoczekiwanymi zwrotami akcji. W trzecim odcinku, góral Edi z Rabki Zdrój wniósł do programu odrobinę szaleństwa, prezentując się nie tylko jako utalentowany wokalista, ale także dowcipny showman.

Sezon "The Voice Senior" przeszedł pewne zmiany, ale nadal trzyma widzów w napięciu. Powrót Marty Manowskiej, wspólnie z Rafałem Brzozowskim, stanowi solidną bazę do opieki nad uczestnikami. Ponad 40 seniorów prezentuje swoje umiejętności podczas przesłuchań w ciemno, a jury w składzie Tomasz Szczepanik, Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak i Alicja Węgorzewska ocenia ich występy.

W trakcie trzeciego odcinka, góral Edi z Rabki Zdrój stał się niekwestionowanym bohaterem. Jego pasja do muzyki oraz swoboda podczas występu skradły serce nie tylko widzów, ale także jurorów. Wspierany przez swoją rodzinę, emeryt z Rabki Zdrój przekonał wszystkich do siebie.

Warto zaznaczyć, że góral Edi nie tylko zaimponował swoim wokalem, ale także zaskoczył wszystkich, zadedykowując jednej z jurorek - Alicji Węgorzewskiej - dwuznaczną przyśpiewkę. W spontanicznym momencie rozpoczął śpiewanie, patrząc z uśmiechem w oczy zaczerwienionej juror. Mocnym głosem nucił nieco sprośną zwrotkę, co wywołało zaskoczenie wśród publiczności i jurorów.

Alicja Węgorzewska, zakłopotana tym nieoczekiwanym gestem, stała się przypadkową adresatką utworu. Choć z początku zaskoczona, ostatecznie zareagowała z uśmiechem na odwagę górala. Trener Tomasz Szczepanik docenił śmiałość Ediego, komentując: "Oj, Edziu, ale pojechałeś!".

Czy to odważne wystąpienie zapewni góralowi Ediemu nie tylko sympatię widzów, ale także aprobatę komisji oceniającej? Tego dowiemy się w kolejnych etapach programu, ale jedno jest pewne - Edi z Rabki Zdrój na stałe wpisał się w historię "The Voice Senior" jako artysta nie tylko utalentowany, lecz także pełen poczucia humoru i niekonwencjonalnego podejścia do estrady.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Własna córka oszukała starą matkę. Wyłudziła pieniądze i porzuciła bez pomocy. Poniosła za to karę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Viki Gabor na ustach wszystkich od występu podczas Sylwestra z Dwójką. Młoda gwiazda zaliczyła niezłą wpadkę. Niewiele osób wie jak żyje i mieszka