Hollywood znowu ogarnęła żałoba w związku z odejściem cenionej aktorki o polsko-niemieckich korzeniach. W wieku 69 lat zmarła Cindy Morgan, znana z licznych popularnych seriali i filmów. Jej kariera rozkwitła w latach 70., a śmierć artystki pozostawia tło tajemnicy.

Cynthia Ann Cichorski, znana jako Cindy Morgan, urodziła się w Chicago w 1954 roku w rodzinie imigrantów z Polski i Niemiec. Choć zaczęła od roli didżejki i pogodynki, prawdziwy rozgłos przyniosła jej pierwsza aktorska rola w komedii "Golfiarze" w 1980 roku, gdzie występowała u boku takich gwiazd jak Bill Murray i Chevy Chase.

W jej imponującej filmowej karierze znalazły się produkcje takie jak "Śmiertelny weekend", "Galaxis" i krytycznie oceniany, ale doceniony przez ekspertów "Tron". Ostatni raz widziano ją na ekranie w 2002 roku w "Face of the Trinity".

Cindy Morgan zmarła w swoim domu na Florydzie, a raport szeryfa wskazuje, że przyczyną śmierci były naturalne. Policja odpowiedziała na wezwanie współlokatorki, która odkryła ciało zmarłej po powrocie z wakacji. Szczegóły dotyczące daty śmierci pozostają jednak niejasne.

Cindy Morgan, znana również jako gwiazda serialu "The Fall Guy", w dokumentach nosiła nazwisko Cynthia Ann Cichorski. Śmierć aktorki została nagłośniona przez amerykańskie media, a współpracownicy wyrażają głęboką żałobę. Gary Kroeger, kolega z branży, wspomniał o swojej przyjaźni z Morgan i wyraził nadzieję, że jej odejście było bezbolesne.

Hollywood traci nie tylko utalentowaną artystkę, ale także ciepłą i zabawną osobę. Żegnamy Cindy Morgan, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

To też może cię zainteresować: Szymon Hołownia ostro krytykuje TVP. Padły poważne oskarżenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mam pełne prawo tu być. To moje mieszkanie