Mam 25 i przed miesiącem wyszłam za mąż. Zawsze wydawało mi się, że moja rodzina jest bardzo silna. Ostatnio jednak przekonałam się, że wszystko, w co wierzyłam od dziecka, było kłamstwem. Moi rodzice nigdy się nie kłócili, a jednak moja mama, tuż po tym, jak wydała mnie za mąż, stwierdziła, że nie chce dłużej żyć z tatą!

Kobieta/YouTube @Historie Życiowe
Kobieta/YouTube @Historie Życiowe
Kobieta/YouTube @Historie Życiowe

Nie jestem w stanie zrozumieć decyzji mojej matki. W wieku 49 lat, po dwóch dekadach spędzonych z ojcem nagle stwierdziła, że to nie jest dla niej. Jeszcze, żeby mój tata był jakimś gburem, pijakiem, czy damskim bokserem, może byłabym w stanie pojąć, skąd taka decyzja.

Tata ani nie pali, ani nie pije. Zawsze dbał o mamę i o nas, a ona nagle stwierdziła, że chce żyć sama i robić to, na co ma ochotę. Jakiś czas temu, jeszcze przed ślubem, zaczęła remontować mieszkanie, które odziedziczyła po babci. Myślałam, że przygotowuje lokum, żebym mogła wprowadzić się tam z mężem, dlatego mówiłam jej, jak chciałabym, żeby wyglądały wnętrza. Ona tylko milczała.

Mój tato też był przekonany, że mama szykuje mieszkanie dla nas, dlatego w nic się nie wtrącał, o nic nie dopytywał. Okazało się, że matka nie remontowała z myślą o nas, ale o siebie! Kiedy tylko skończyły się prace w mieszkaniu, oznajmiła, że zostawia męża i wyprowadza się do tamtego mieszkania.

Próbowałam przemówić matce do rozsądku, ale ona nie chce słuchać. Stwierdziła, że nie będzie dłużej służącą dla męża i swoich dzieci. Powiedziała też, że nie mam prawa żądać od niej mieszkania, bo to jest jej własność.

Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News

Nie wiem, jak matka może być taką egoistką!

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Niech zamieszka z matką i przyjdzie do mnie posprzątać. Jest moją synową, to jej obowiązek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe wieści o Macieju Musiale i Kindze Dudzie lotem błyskawicy zdobywają sieć. Aktor otwarcie wyjawił, co zaszło między nim a córką prezydenta

O tym się mówi: Powalające sceny na antenie Telewizji Republika. Gość jednego z programów nie gryzł się w język. Prowadzący musiał szybko interweniować. Co się stało