Rok 2023 był dla Sławomira i Kajry niezwykle intensywny zarówno pod względem kariery muzycznej, jak i życia rodzinnego. Zakończył się wyjątkowym prezentem dla fanów – nowym teledyskiem do piosenki "Kolorowy film", opartym na inspiracjach życiem artystycznego duetu. Klip, który ukazał się na ich kanale YouTube w sylwestra, przynosi prywatne i niepublikowane dotąd w mediach społecznościowych sceny z życia pary, włączając w to fragmenty własnego wesela, informuje Pomponik.

Teledysk zdobył ogromne uznanie fanów, a jednocześnie przekreśla wszelkie spekulacje dotyczące rzekomego kryzysu czy rozwodu między Sławomirem a Kajrą. Wydane w ubiegłym roku piosenki i teledyski stały się mocnym potwierdzeniem siły ich związku.

Mimo intensywności minionego roku, Kajra i Sławomir mają wiele planów na przyszłość. W rozmowie z portalem "Newseria" zdradzili, że już teraz pracują nad kilkoma singlami oraz nową płytą Sławomira. "Bardzo dużo rzeczy już nowych powstało muzycznie, tylko trzeba im teraz nadać filmowy kształt i dopieścić. Miksujemy piosenki, tak że będzie pracowicie, na pewno. Ale my kochamy swoją pracę, więc cieszymy się z tego" - powiedział Sławomir.

Ostatni teledysk Sławomira silnie nawiązuje do jego życia prywatnego i ukazuje, jak silne jest jego małżeństwo z Kajrą. Artysta, będący twórcą unikatowego gatunku muzycznego rock polo, wychowuje wraz z żoną synka Kordiana, który w zeszłym roku rozpoczął naukę w pierwszej klasie.

W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium", Kajra podkreśliła, że edukacja syna to dla nich ważna przygoda. "Prywatnie naszą największą radością jest synek Kordian. Poszedł do pierwszej klasy. Dało mu to dużo radości, nam też. Uczymy się razem z nim, poznajemy nowe rzeczy. (...) Na nowo odkrywamy szkołę, to bardzo ciekawa przygoda" - wyznała.

Co więcej, żona Sławomira zdradziła, że ilość obowiązków związanych z obecną rodziną jest dla nich wystarczająca, ale pozostawia otwartą furtkę na pytanie o ewentualne przyszłe powiększenie rodziny. "Ilość obowiązków z obecną rodziną jest wystarczająca. Ale kto wie" - dodała z uśmiechem.

Rok 2024 przyniesie z pewnością kolejne emocje, nowe utwory i niewątpliwie będzie czasem pełnym miłości, muzyki i rodzinnego ciepła dla Sławomira i Kajry oraz ich licznych fanów.

To też może cię zainteresować: Marcin Prokop zaliczył wielką wpadkę. Sytuację musiała ratować Dorota Wellman

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niewiele osób wiedziało o tym, że Adam Małysz ma prawo do emerytury. Orzeł z Wisły otrzymuje specjalny rodzaj świadczenia. Teraz otrzymał podwyżkę