Nowy Rok dla Daniela Martyniuka, syna znanego wykonawcy muzyki disco-polo, zaczyna się od szumnej awantury w zakopiańskim hotelu Belvedere. 34-latek, znany z działalności muzycznej i publicznego życia, spędził pierwszą noc 2024 roku na komisariacie po licznych incydentach, które wstrząsnęły luksusowym hotele, informuje Goniec.

Martyniuk, po licznych incydentach sylwestrowej nocy, znalazł się skuty kajdankami na komisariacie, gdzie przebywał do 2 stycznia. Według relacji świadków, syn króla disco-polo zakłócał spokój gości hotelu oraz awanturował się ze swoją żoną, używając niecenzuralnych słów. Ochroniarze hotelu byli zmuszeni interweniować, a policja została wezwana do rozwiązania sytuacji.

Jeden z ochroniarzy, który był świadkiem całego zajścia, zdradził, że Daniel Martyniuk był agresywny i nie reagował na prośby o uspokojenie. Mężczyzna groził zniszczeniem mienia hotelu oraz rzekomo traktował swoją żonę w sposób nieakceptowalny.

Policja interweniowała dwukrotnie, najpierw pouczając Martyniuka, a następnie decydując się na zatrzymanie go i przewiezienie na komisariat. Podczas zatrzymania, syn disco-polo rzekomo krzyczał do policjantów, identyfikując się jako syn Zenka Martyniuka.

Ochroniarz hotelu Belvedere opisując sytuację, stwierdził, że Daniel Martyniuk zachowywał się, jakby był wielką gwiazdą, ignorując wszelkie próby uspokojenia go. Plotki o nawróceniu artysty zdają się być mocno przesadzone, gdyż jego zachowanie sugeruje, że problematyka osobista Martyniuka może być nadal aktualna.

Wszystko wskazuje na to, że syn króla disco-polo dał się we znaki nie tylko pracownikom hotelu, ale również swojej żonie, co wzbudziło oburzenie i konieczność interwencji ze strony ochrony i policji. Sprawa ta z pewnością stanie się jednym z gorących tematów na początku nowego roku, rzucając cień na dotychczasowy wizerunek Daniela Martyniuka.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Kasjerka była bardzo niemiła dla starszej pani. Już chciałam interweniować, kiedy stało się to

Przypomnij sobie: Daniel Martyniuk po raz kolejny wywołał potężne poruszenie swoim zachowaniem. Syn króla disco polo został zatrzymany przez policję. Co będzie dalej