Nadchodzący rok obiecuje być jednym z najbardziej emocjonujących w historii, z wydarzeniami takimi jak Igrzyska Olimpijskie czy Euro 2024. Jednak, czy można zaufać przepowiedniom Bułgarskiej wizjonerki, Baby Wangi, która nazywana jest "Nostradamusem Bałkanów"? Sprawdźmy, co przewidziała na 2024 rok!

Baba Wanga, utraciwszy wzrok w wieku 12 lat, twierdziła, że otrzymała od Boga dar przewidywania przeszłości. Jej wróżby obejmują każdy rok aż do daty przewidzianej końca świata - 5079 roku. Choć wiele z tych przepowiedni jest traktowane z rezerwą, niektóre z nich przyciągają uwagę.

Co więc według Baby Wangi czeka nas w 2024 roku?

Przede wszystkim, Europa może stać się celem ataku terrorystycznego. Wróżba nie dostarcza jednak konkretnych informacji na temat miejsca i sprawcy. Przewiduje się także globalny kryzys gospodarczy i wzrost bezrobocia.

Niektóre interpretacje wskazują na to, że Rosję może spotkać zamach na życie prezydenta Władimira Putina.

Wanga sugeruje również, że 2024 rok przyniesie nam wojnę cybernetyczną oraz kontakt z cywilizacją pozaziemską. Jednakże, nie wszystko ma być pesymistyczne - wróżka przewiduje znalezienie lekarstwa na raka i rozwój informatyki kwantowej.

Nie brakuje też przepowiedni o klęskach żywiołowych i trudnych warunkach pogodowych. Jednak najbardziej tajemnicza jest wizja "smoka, który ma zacząć panować nad światem".

Warto jednak zachować zdrowy sceptycyzm wobec tych przepowiedni. Wiele osób uważa, że dar Baby Wangi był efektem współpracy z aparatem bezpieczeństwa Bułgarskiej Partii Komunistycznej. Nie ma również pewności, czy rzeczywiście przewidziała wybuch II wojny światowej czy śmierć Józefa Stalina.

Pomimo tego, jej przepowiednie pozostają tematem fascynacji i dyskusji, a co przyniesie 2024 rok - czas pokaże.

Jak informował portal "Życie News": Daniel Martyniuk po raz kolejny wywołał potężne poruszenie swoim zachowaniem. Syn króla disco polo został zatrzymany przez policję. Co będzie dalej

Przypomnij sobie: Kondolencje płyną z całej Polski. Nie żyje znany muzyk. Był członkiem legendarnego zespołu