Ja i mój mąż byliśmy ze sobą od 7 lat. Mieliśmy w tym czasie wiele wzlotów i jeszcze więcej upadków. Do pewnego stopnia jestem wdzięczna swojemu mężowi za te doświadczenia, bo dzięki temu wiem, czego w życiu nie chcę.

Moja historia nie różni się od wielu podobnych. Mój mąż miał problem z dochowaniem wierności. Zaczęło się od późnych powrotów z pracy. Potem gdy wróciłam do pracy, dowiedziałam się od sąsiadek, że mojemu mężowi zdarzało się sprowadzać do domu jakieś kobiety.

Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News

Postanowiłam zamontować w mieszkaniu małą kamerę i monitorowałam, co się tam dzieje przez telefon. Moje podejrzenia się potwierdziły. Kiedy tylko zobaczyłam go z tamtą kobietą, od razu popędziłam do domu, żeby przyłapać go na gorącym uczynku.

Nie mogłam dłużej żyć z tym człowiekiem. Zdecydowałam się odejść, zostawiając mu dzieci. Zresztą szantażował mnie, że mi ich nie odda. Mieszkanie należało do niego, więc nie miałam innego wyjścia, jak tylko się wyprowadzić.

Odżyłam. Mam teraz mnóstwo czasu do siebie. Mogę oddawać się mojemu hobby, mam czas dla przyjaciół i znajomych. Koncentruję się na sobie. Jednocześnie zaznaczam, że bardzo kocham moje dzieci i wcale ich nie porzuciłam! Zabieram je do siebie w każdy weekend. Widuję się z nimi też w tygodniu, zawsze, gdy ja lub one tego potrzebują.

Mój były mąż nie ma nic przeciwko temu, żeby zabierała dzieci do siebie. Jeśli mam być szczera, on sam najchętniej oddałby mi dzieci, bo ma już ość zajmowania się nimi w pełnym wymiarze, bo nie ma czasu dla swoich kochanek.

Teraz mogę swobodnie rozporządzać swoim czasem i życiem. Z mamy i gospodyni domowej, której jednymi zajęciami były opieka nad dziećmi, pranie, sprzątanie i gotowanie, zmieniłam się w kobietę, która sama decyduje o tym, co i kiedy robi. Do tego moje dzieci też nie narzekają na brak uwagi ani ze strony mamy, ani taty.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Czy to nie najlepsza opcja? Ten rozwód wszystkim to wyszło na zdrowie!

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mężczyzna przepisał cały swój majątek na rodziców, żeby w razie rozwodu nie musieć dzielić się z żoną. Nie przewidział jednego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda zaskoczył internautów. Takiego wpisu po głowie państwa nikt się nie spodziewał. Internauci komentują

O tym się mówi: Edyta Golec z zaskakującymi planami na nowy rok. Gwiazda jasno o rozwodzie z Łukaszem Golcem i podziale majątku. To koniec plotek o znanej parze