Występy na sylwestrowych koncertach to już dla Kajry i Sławomira swoista tradycja. Jak wskazuje portal „Pomponik”, oni sami nie kryją sentymentu do tego rodzaju imprez, tym bardziej że także im zawdzięczają swoją rozpoznawalność. W tym roku także nie zabraknie ich na sylwestrowym koncercie w Zakopanem. Przy okazji przygotowań do wydarzenia, Kajra i Sławomir ponieśli spore koszty. Okazuje się, że to nie koniec wydatków.

Sławomir i Kajra razem w życiu i na scenie

Sławomir i Kajra z wykształcenia są aktorami, choć największą popularność przyniosła im działalność muzyczna. Zapała wykonywany przez siebie rodzaj muzyki określa, jako „rock polo”, choć wielu słuchaczy raczej przyporządkowuje go do nurtu muzyki disco polo. Niezależnie od tego, do jakiego nurtu zaliczymy tę muzykę, przy utworach wykonywanych przez małżeństwo, bawią się tłumy.

Od lat Kajra i Sławomir pojawiają się na sylwestrowych koncertach. Nie inaczej będzie także w tym roku. Zapała z żoną wystąpią w Zakopanem na „Sylwestrze marzeń Dwójki”. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedzieli o przygotowaniach do koncertu. Tanio nie jest, ale zdaniem Sławomira, jest to inwestycja, która się opłaca, choć w dłuższej perspektywie czasowej.

„Nigdy nie wyliczam żonie pieniędzy. Tym bardziej już na sylwestrowe stroje. Bywa, że moje są droższe, ale to jest wyjątkowa noc i trzeba zaprezentować się na scenie z najlepszej strony. Moje sylwestrowe kostiumy estradowe są szyte przez zaprzyjaźnionych wspaniałych krawców i służą mi jeszcze przez kolejne miesiące” – powiedział Sławomir w rozmowie z tabloidem.

Zarobki Kajry i Sławomira

„Pomponik” wskazuje, że Kajra i Sławomir sami opłacają swoje stroje. Mają z czego to robić. W ubiegłym roku Zapała miał zarobić blisko ćwierć miliona złotych i to jedynie na reklamie jednej z platform sprzedażowych. Choć małżonkowie nie mogą liczyć już na przychód z tego tytułu, to nie wiedzie im się najgorzej.

Świadczyć może o tym fakt, że Kajra i Sławomir nie zamieszczają w swoich mediach społecznościowych postów sponsorowanych. Kwestię tą poruszyła w rozmowie z „Super Expressem” Kajra. Powiedziała, że czasem coś polecają, ale tylko wtedy, jeśli czegoś faktycznie używają i uznają, że jest to godne polecenia. Koncentrują się jednak na promowaniu twórczości Sławomira i stałym kontakcie z fanami.

Kajra i Sławomir/YouTube @Polsat
Kajra i Sławomir/YouTube @Polsat
Kajra i Sławomir/YouTube @Polsat

Jednocześnie Kajra zapowiedziała, że kiedy pojawi się jakaś fajna oferta, to się na nią skuszą.

To też może cię zainteresować: Sandra Kubicka podzieliła się wyjątkowo poruszającym wyznaniem dotyczącym ciąży. Trudno przejść obok tych słów obojętnie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski zajrzał w przyszłość. Jasnowidz już wie, kto ma największe szanse zostać prezydentem naszego kraju

O tym się mówi: Niesamowite wieści na temat Szymona Hołowni. Obecny marszałek Sejmu pojawi się w TVN. Znów będzie można go zobaczyć u boku Marcina Prokopa