Sandra Kubicka należy do grona tych gwiazd, które ze swoimi obserwatorami chętnie dzielą się szczegółami swojego życia. Jak przypomina portal „Goniec”, w ostatnim czasie u Kubickiej sporo się dzieje. Najpierw radosna wiadomość o zaręczynach, a potem wiadomość o tym, że ona i Baron spodziewają się upragnionego dziecka. Celebrytka otworzyła się także na temat tego, jak trudno było jej spełnić marzenie o macierzyństwie. Ma za sobą niezwykle trudny czas.

Sandra Kubicka ma powody do radości

Sandra Kubicka może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi, w tym między innymi współpracą z firmą Asos. Sporo szczęścia dopisuje jej także w życiu prywatnym. Modelka od dłuższego czasu spotyka się z Baronem z zespołu Afromental. Kubicka nie ukrywała, że do pełni szczęścia brakowało jej upragnionego dziecka.

Baron postanowił uczcić swoje 40. urodziny w dość nietypowy sposób. Zrobił to, prosząc swoją ukochaną o rękę. Sandra Kubicka powiedziała „tak”, czym podzieliła się ze swoimi sympatykami w mediach społecznościowych.

Ledwie fani pary zdołali ochłonąć po wiadomości o zaręczynach, a już czekała na nich kolejna bomba. Spełniło się wielkie marzenie pary o posiadaniu dziecka.

Baron i Sandra Kubicka/YouTube @Newsy Dnia
Baron i Sandra Kubicka/YouTube @Newsy Dnia
Baron i Sandra Kubicka/YouTube @Newsy Dnia

Sandra Kubicka jest w ciąży!

Sandra Kubicka obwieściła swoim fanom, że ona i Baron spodziewają się dziecka. „Moje największe marzenie właśnie się spełnia dzięki Tobie, Aleksander Baron. Czekamy na Ciebie, synku” – napisała w komentarzu do zdjęć, na których widzimy jej ciążowe krągłości.

Modelka nie ukrywała, że jej problemy zdrowotne utrudniają jej zajście w ciążę. Narzeczona Barona cierpi na zespół policystycznych jajników. Nie raz przyznawała, że schorzenie i wahania hormonów mocno dają się jej we znaki.

Ostatnio Kubcika otworzyła się na temat starań o wymarzone dziecko. Przyznała, że decyzja o ciąży była zaplanowana i oczekiwana. Modelka nie ukrywa, że już powoli zaczęła tracić nadzieję na to, że uda jej się zajść w ciążę, ale na szczęście w końcu się udało.

Sandra Kubick w ciąży/YouTube @Newsy Dnia
Sandra Kubick w ciąży/YouTube @Newsy Dnia
Sandra Kubick w ciąży/YouTube @Newsy Dnia

Sandrze i Baronowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania.

To też może cię zainteresować: Wydanie serwisu informacyjnego „19:30” wywołało sporo emocji. Dziennikarzom wytknięto poważny błąd. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze informacje o zaginionym Krzysztofie Dymińskim. Jest nowy trop w sprawie 16-latka. Pojawiło się zaskakujące zgłoszenie dotyczące chłopaka

O tym się mówi: Sympatycy programu „Rolnik szuka żony” nie zostawiają na produkcji suchej nitki. „To, co było teraz, to totalna porażka"