W święta fani programu „Rolnik szuka żony” mieli okazję zobaczyć odcinek specjalny. Jak podaje portal „Pomponik”, nie wszystkim widzom przypadł on do gustu, podobnie jak cały ostatni sezon. Dali temu wyraz w komentarzach krytykujących produkcję. Co sympatycy miłosnego show mieli do powiedzenia?

Za nami 10 edycja programu „Rolnik szuka żony”

Jakiś czas temu zakończyła się 10. edycja programu „Rolnik szuka żony”, która nie wszystkim przypadła do gustu. Wielu sympatyków formatu wskazuje, że z roku na rok poziom produkcji spada i jest ona coraz gorsza. Podobnego zdania jest choćby Małgorzata, która brała udział w piątej odsłonie miłosnego show.

Kandydatka Jana stwierdziła, że produkcja celowo prezentuje uczestników programu w niezbyt korzystnym świetle. Jej zdaniem są oni celowo ośmieszani, a produkcja sama kreuje sztuczne problemy, co ma przynieść wyższe słupki oglądalności.

Jak każdą edycję kończy odcinek świąteczny, w którym bohaterowie danego sezonu opowiadają o swoich planach na przyszłość, czy o powodach takiej, a nie innej decyzji, jaką podjęli.

10. sezon programu „Rolnik szuka żony” rozjuszył widzów

Świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony” doczekał się wielu negatywnych komentarzy, które odnosiły się nie tylko do niego, ale do całości produkcji. Fani programu byli bezlitośni. Wskazywali, że ostatnia edycja była tak kiepska, że reprezentowali ją tylko Anna i Jakub, którzy podzielili się radosną nowiną o tym, że spodziewają się dziecka.

Zdaniem fanów, żeby „ratować świąteczny odcinek”, producenci formatu musieli zaprosić na plan uczestników poprzednich sezonów. I tak z Martą Manowską spotkali się Małgorzata i Paweł Borysewiczowie, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Joanna i Kamil Osypowiczowie, a także Klaudia i Walentyn z 9. sezonu, którzy pochwalili się zaręczynami.

Widzowie nie mieli litości dla produkcji. Pisali, że „Tak słaby sezon, że nawet drugiej pary nie zaprosiliście do odcinka”. Inni liczą na to, że 11. odsłona miłosnego show będzie na wyższym poziomie. „W kolejnej edycji postarajcie się bardziej dobierać rolników, bo to, co było teraz, to totalna porażka” – piszą w komentarzach.

A wy, jak oceniacie świąteczny odcinek i 10. edycję "Rolnik szuka żony"?

To też może cię zainteresować: Sylwia Peretti napisała o pierwszych świętach bez swojego ukochanego syna. "Tak bardzo Wam nie życzę ciemności, w której obecnie się znajduję"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sandra Kubicka i Baron podzielili się bardzo radosnymi wieściami. Fani pary nie posiadają się ze szczęścia. Zakochani pochwalili się w social mediach

O tym się mówi: Marek Czyż musi się tłumaczyć po srogiej wpadce w ostatnim wydaniu „19:30”. Dziennikarz popełnił duży błąd. Widzowie są bezlitośni dla prowadzącego