Ostatnie miesiące nie są dla Sylwii Peretti łatwe. Bohaterce „Królowych życia” przyszło się mierzyć z najtrudniejszym doświadczeniem, jakie może spotkać matkę, utratą jedynego dziecka. Jak podaje portal „Pomponik”, ból straty okazał się dla Peretti szczególnie dotkliwy w Boże Narodzenie. To właśnie wtedy celebrytka opublikowała budzący niepokój jej fanów wpis.

Poruszający wpis Sylwii Peretti

Minione święta były pierwszymi, jakie Sylwia Peretti celebrowała bez swojego tragicznie zmarłego syna Patryka. Gwiazda „Królowych życia” nie ukrywa, że jest to dla niej wyjątkowo trudny czas i nigdy nie będzie w stanie pogodzić się z tym, co się stało z jej ukochanym dzieckiem. Daje temu wyraz w każdym kolejnym rozdzierającym serce wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych.

„Kiedy patrzę na to zdjęcie, uświadamiam sobie, że zamieniliśmy się rolami i wrzeszczę po cichu z niemocy. Teraz to ja będę Mikołajem, a Ty moim Aniołem, Synek..." – napisała we wpisie zamieszczonym na Instagramie.

Na zdjęciu dołączonym do wpisu widzimy Patryka ubranego w strój Mikołaja, a także Sylwię Peretti siedzącą pod przystrojoną choinką ze skrzydłami na ramionach. Nie po raz pierwszy można odnieść wrażenie, że matka i syn świetnie się rozumieją i dobrze czują się we własnym towarzystwie.

Sympatycy Sylwii Peretti nie kryją niepokoju

Sylwia Peretti przyznała, że tegoroczne święta mocno różnią się od tych, jakie obchodziła do tej pory. Po raz pierwszy od 24 lat nie ma w jej domu „tysięcy lampek, radości, śmiechu i prezentów”. Zostały one zastąpione przez „wegetację, pustkę i koszmarne wyjałowienie z uczuć”.

„Tak bardzo Wam nie życzę ciemności, w której obecnie się znajduję..." – dodała bohaterka „Królowych życia”. Podziękowała też wszystkim osobom, które wspierają ją w tym wyjątkowo trudnym czasie. Wśród nich znalazły się między innymi matki, które podobnie jak ona, musiały się zmierzyć ze stratą dziecka.

Choć Sylwia Peretti wyłączyła możliwość komentowania swoich postów, liczba reakcji na post jasno wskazuje, że jej sympatyków jej słowa mocno poruszyły.

Sylwia Peretti/Instagram @sylwia_peretti
Sylwia Peretti/Instagram @sylwia_peretti
Sylwia Peretti/Instagram @sylwia_peretti

Was też poruszył najnowszy wpis Sylwii Peretti?

To też może cię zainteresować: Esmeralda Godlewska w ogniu krytyki. Co się stało tym razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III przerywa tradycję. Nowe świąteczne trendy w brytyjskiej rodzinie królewskiej

O tym się mówi: Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" przekazali wspaniałe wieści. Posypały się gratulacje