Esmeralda Godlewska, znana z kontrowersyjnych wystąpień wokalnych obok siostry Małgorzaty, zdobyła sławę dzięki internetowym popisom. Jednakże, w tym roku brakuje świątecznego hitu, a celebrytka zamiast tego skupia się na rozszerzaniu swojego wpływu w mediach społecznościowych. Niestety, brak współpracy z siostrą może być skutkiem pogłosek i konfliktów, które zdają się oddzielać obie gwiazdy, informuje Goniec.

Nie tylko świat muzyczny, lecz także polityczny jest areną, na której Esmeralda zaskakuje. Sympatyzując z Konfederacją przed wyborami, celebrytka spotkała się z falą krytyki. Jednak ostatnio dokonała radykalnej zmiany, publicznie popierając partię Donalda Tuska. To nieoczekiwane odejście od wcześniejszych przekonań wzbudziło zdziwienie internautów, którzy szybko zauważyli jej wcześniejsze deklaracje.

Esmeralda tłumaczy swoje zmiany poglądów jako wynik rozczarowania Konfederacją i podkreśla swoją otwartość na różnorodność polityczną. Choć nie wszyscy są przekonani, niektórzy internauci doceniają jej elastyczność i zdolność do zmiany zdania.

Takie zawirowania w życiu publicznym Esmeraldy Godlewskiej budzą pytania o jej prawdziwe intencje i lojalność. Czy ta kontrowersyjna postać internetu nadal będzie dzielić opinię publiczną swoimi działaniami, czy może zaskoczy nas kolejnym nieoczekiwanym zwrotem? Czas pokaże, jak dalej potoczą się losy tej niekonwencjonalnej gwiazdy.