Tomasz Karolak, znany polski aktor i popularna postać mediów społecznościowych, podzielił się niedawno smutnym i tragicznym wydarzeniem na swoim koncie Instagram. Aktor ogłosił śmierć swojej bratanicy, Helenki, która od pewnego czasu walczyła o życie po pęknięciu tętniaka w jej mózgu. Cała rodzina aktora przeżywa teraz prawdziwą tragedię, a fanów poruszyła historia dotycząca prób ratowania życia małej Helenki, informuje Pomponik.

Informacja o stanie zdrowia Helenki przekazana została przez samego Karolaka, który wcześniej apelował o wsparcie dla swojej bratanicy. Wraz z dramatyczną relacją z życia Helenki, aktor prosił o modlitwy i wsparcie od swoich fanów. Dziewczynka znalazła się w szpitalu po tym, jak pękł w jej mózgu tętniak, co skończyło się tragicznie.

W jednym z wcześniejszych postów aktor pisał: "Kochani zawsze staram się pomóc, teraz proszę was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata, Helenka Karolak leży w śpiączce, pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy."

Tomasz Karolak błagał także o wsparcie dla swojej bratanicy, prosząc swoich obserwatorów o przesłanie intencji "Helenka kochamy cię". Fanów nie zawiódł, a aktor podzielił się później relacją z Rybnika, gdzie tłum ludzi powtarzał pod sceną wspomnianą intencję dla Helenki.

27 grudnia aktor przekazał na Instagramie tragiczną wieść o śmierci Helenki. Święta w rodzinie Karolaka minęły w bólu po utracie ukochanej osoby. Aktor skorzystał z platformy społecznościowej, aby podziękować fanom za ich wsparcie i ogrom miłości, który przekazali w trudnym czasie. W swoim wpisie Tomasz Karolak podkreślił, że czuli, że nie są sami w swoim bólu, a wsparcie fanów było dla nich nieocenione.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Nie będę siedziała z wnukami w weekendy. W końcu dzieci mają swoich rodziców

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiły się konkretne zapowiedzi nowej szefowej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Wiadomo już, ile wyniesie popularny zasiłek w 2024 roku