Ostatnie tygodnie to okres niepewności dla wielu pracowników TVP, którzy żyją w ciągłym napięciu z powodu zapowiadanej rewolucji na Woronicza. Chociaż towarzyszy temu obawa, że część znanych prowadzących teleturniejów i programów może odejść, jedno z największych pytań brzmi: Co z "Jeden z Dziesięciu"?

Teleturniej pod przewodnictwem kultowego Tadeusza Sznuka stanowi niezaprzeczalny filar ramówki TVP. Wiele osób nie wyobraża sobie, aby produkcja zniknęła, a sam Sznuk nie byłby jej gospodarzem. Jednak burza na Woronicza sprawiła, że nawet tacy weterani jak Przemysław Babiarz są zagrożeni odejściem, informuje Pomponik.

Niepewność dotyczy również losów teleturnieju "Va Banque", prowadzonego przez Babiarza. Czy znajdzie swoje miejsce w programach po nowym roku? Jednak nie brakuje również pozytywnych niespodzianek. Dariusz Szpakowski powraca do TVP w roli doradczej i komentatora, a dawno niewidziany w telewizji Maciej Orłoś będzie gospodarzem nowego "Teleexpressu".

Wszystko to budzi pytanie: Co dalej z "Jeden z Dziesięciu"? Wydaje się niewiarygodne, aby TVP zrezygnowało z tego kultowego formatu. Widzowie od lat cenią uczestników programu za ich wiedzę, a ostatni rekordowy zwycięzca, Artur Baranowski, stał się gwiazdą kraju.

Jednak obecne powtórki wcześniej wyemitowanych odcinków budzą niepokój wśród fanów. Czy to oznacza kłopoty dla produkcji? Tadeusz Sznuk postanowił rozwiać wątpliwości, zapewniając, że nie ma podstaw do obaw o swoją przyszłość w TVP. Dlaczego? Otóż nie posiada umowy z samą telewizją, a jedynie z firmą Euromedia.

W rozmowie z "Faktem" Sznuk wyznał, że nie zna dalszych planów dotyczących "Jeden z Dziesięciu", ale przyniósł pewną nadzieję. Euromedia nadal pracuje nad programem, a nagrania kolejnych odcinków są już zaplanowane na styczeń. Mówi: "Na razie jest bez zmian."

Czy więc "Jeden z Dziesięciu" przetrwa nadchodzące zmiany? Tylko czas pokaże, czy ten kultowy teleturniej zagości w nowej erze TVP. Jego lojalni fani trzymają kciuki, by format ten nadal błyszczał na ekranach polskich domów.

To też może cię zainteresować: Przyjaciele żegnają Krzysztofa Respondka. Lubiany aktor i kabareciarz odszedł zdecydowanie za wcześnie. Wiadomo, jak wyglądały jego ostatnie chwile

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja sąsiadka doprowadza mnie do szału. Wpada bez zaproszenia, wszystko ode mnie pożycza. Mam jej już serdecznie dość