Jedna z czytelniczek portalu „Przytulność” postanowiła podzielić się swoją historią. Autorka listu przypadkiem dowiedziała się, że jej mąż ją zdradza z koleżanką z pracy. Był na tyle bezczelny, że kiedy żona wyjeżdżała w delegacje, on sprowadzał kochankę do ich mieszkania. To właśnie o jednej z takich schadzek powiedziała jej sąsiadka.

W pierwszej chwili chciałam go wyrzucić w domu. Potem zdecydowałam się na zemstę

Bohaterka historii nie ukrywa, że w pierwszej chwili chciała zebrać wszystkie rzeczy męża i wyrzucić je przez okno, ale powstrzymała się przed tym i postawiła na zemstę. Chciała, żeby jej niewierny mąż zapamiętał nauczkę na całe życie. Świetna okazja do zemsty trafiła się całkiem szybko.

Zbliżały się urodziny męża. Autorka listu powiedziała mu, że nie będzie jej cały dzień w domu i dopiero wieczorem będą mogli świętować. Nie była to prawda. Zdecydowała się zrobić mu niespodziankę, raczej niezbyt przyjemną.

„Ostatecznie utwierdziłam się w swojej decyzji, gdy przypadkiem zobaczyłam w jego samochodzie ukrytą w kącie torbę z szampanem, czekoladkami i opakowaniem pięknej, drogiej bielizny, która nie pasowała na mnie rozmiarem. Zrozumiałam z kim i jak chce spędzić urodziny” – napisała.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Niespodzianka się udała

Zdecydowała się zadzwonić do wszystkich jego bliskich i przyjaciół, informując ich, że planuje zrobić dla niego przyjęcie niespodziankę. Mieli przyjść do domu z tortem, balonami i innymi gadżetami. Wszyscy obiecali zachować dyskrecję.

Spotkała się z gośćmi na korytarzu. Otworzyła drzwi swoim kluczem i wszyscy weszli do środka. „Weszliśmy do pokoju w najbardziej pikantnym momencie” – relacjonowała kobieta, dodając, że po wprowadzeniu wszystkich, po prostu wyszła z mieszkania.

Z relacji innych dowiedziała się, że kochanka wlazła do szafy. Nie uchroniło jej to jednak od zrugania syna i jego dziewczyny.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Zemsta była słodka.

To też może cię zainteresować: Na jaw wyszły kulisy przejęcia Telewizji Polskiej przez nowe władze. Drastyczne zmiany w TVP wiążą się z potężnym odzewem. Jak doszło do zmiany warty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Przybylska na ustach wszystkich. Mamie kochanej przez miliony aktorki nie podoba się taki sposób upamiętnienia córki. Ten pomysł krąży od dawna

O tym się mówi: Nie żyje znany artysta kabaretowy. Kondolencje płyną z całej Polski