Szymon Hołownia z całą pewnością może uznać swój sejmowy debiut za udany. Lider Polski 2050 objął bowiem w swojej pierwszej kadencji od razu fotel marszałka. Sposób, w jaki prowadzi obrady, wyraźnie spodobał się wielu Polakom, którzy tłumnie zaczęli oglądać obrady Sejmu. Jak wskazuje portal „Pomponik”, zainteresowanie budzi nie tylko jego praca w Sejmie, ale także jego życie prywatne. W jednym z ostatnich wywiadów Hołownia zdradził co nie co na temat swojej żony i ich małżeństwa. Co dokładnie zdradził?

Szymon Hołownia podbił serca Polaków

Nie ulega wątpliwości, że Szymon Hołownia wniósł do Sejmu powiew świeżości i sprawił, że obrady z jego udziałem cieszą się ogromną popularnością. Oczywiście nie bez znaczenia jest poczucie przełomowości zmian, jakie nastąpiły w parlamencie po ostatnich wyborach, ale z pewnością cięte riposty Hołowni są dodatkowym smaczkiem.

Hołownia udziela wielu wywiadów, w których poruszane są nie tylko aspekty związane z jego aktywnością sejmową, czy politycznymi planami na start w wyborach prezydenckich w 2025 roku, ale także jego życiem prywatnym.

Przypomnijmy, Szymon Hołownia jest prywatnie mężem i ojcem. Wspólnie z żoną Urszulą doczekał się narodzin dwóch córek.

Szymon Hołownia opowiedział o swojej żonie

35-letnia żona Hołowni wykonuje dość niecodzienny zawód. Urszula Brzezińska-Hołownia jest bowiem pilotem i oficerem Wojska Polskiego. Kobieta pilotuje MiG-29 w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

W podcaście „Wybory kobiet” prowadzonym przez Arlettę Zalewską (TVN) i Aleksandrę Pawlicką (Newsweek), Marszałek Sejmu został zapytany o swoje relacje z żoną. Hołownia przyznał, że porusza go widok żony za sterami myśliwca.

„Widziałem parę razy żonę, jak leci. To robi wrażenie na kimś, kto lubi lotnictwo. Samolot wywołuje we mnie łzy. Jestem pełen podziwu dla tego, co robi Ula, dla tej determinacji" – powiedział Hołownia.

Polityk zdradził też, że od dawna on i jego żona nie byli na romantycznej randce, bo ciągle coś staje im na przeszkodzie. „Cały czas sobie obiecujemy, że może w przyszłym tygodniu. Albo dziecko jest chore, żona musi wyjechać, albo ja coś mam" – przyznał.

Spodziewaliście się, że to właśnie widok żony za sterami samolotu tak bardzo porusza polityka?

To też może cię zainteresować: Wiadomo, jaka przyszłość rysuje się przed Tomaszem Kammelem w TVP. Czy gwiazdor stacji nie boi się o posadę. Dziennikarz zrobił kosztowny zakup

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Przez teściową jestem ciągle głodna. Moja cierpliwość powoli się kończy

O tym się mówi: Tak dziś wygląda Sylwia Peretti. W sieci pojawiło się poruszające nagranie z bohaterką programu "Królowe życia"