Ostatnie miesiące nie były dla Sylwii Peretti łatwe. W lipcu bieżącego roku w wypadku przy moście Dębnickim zginął jej jedyny syn. Jak przypomina portal „Super Express”, po tym wydarzeniu celebrytka wycofała się z życia publicznego, a także z aktywności w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie „Królowa życia” powoli wraca do swoich aktywności, choć są one naznaczone rodzinną tragedią i bólem. W sieci pojawiło się łamiące serce nagranie. Widać na nim, jak dziś wygląda Peretti.

To trudny czas dla Sylwii Peretti

Śmierć syna była dla Sylwii Peretti ogromnym ciosem. Bohaterka programu „Królowe życia” na długie tygodnie wycofała się z życia publicznego. Zrezygnowała też całkowicie z aktywności mediów społecznościowych, do których powoli wraca, choć większość jej wpisów odnosi się i nawiązuje do zmarłego dziecka.

Kilka miesięcy po śmierci Patryka, Peretti udzieliła pierwszego wywiadu, w którym przyznała, że nie widzi żadnego sensu w śmierci swojego syna, która „wydarzyła się po nic”. Jej zdaniem nie ma w tym żadnej lekcji i nauki, jest tylko ból.

Okres świąt jest szczególnie trudny na dla wszystkich osób, które w ostatnich miesiącach stracili swoich najbliższych. Nie inaczej jest w przypadku Sylwii Peretti, która jednak znalazła w sobie siłę, żeby kontynuować swoją świąteczną akcję pomocową, przy której pomagał jej do tej pory syn.

Sylwia Peretti zamieściła w sieci poruszające nagranie

W ramach akcji „Paczka Peretki”, dzieci z domów dziecka obdarowywane są prezentami. Nie zabrakło ich także w tym roku. „Kiedy zgasło nade mną słońce, musiałam sama stać się słońcem, chociażby dla tych dzieciaków, które czekały” – napisała w mediach społecznościowych.

Dodała, że uśmiechy dzieci dodały jej siły. I faktycznie na nagraniach z wydarzenia widać Sylwię Peretti, na której twarzy pojawia się uśmiech, który jest odpowiedzią na radość malującą się na twarzach dzieci.

W opisie do nagrania czuć wciąż jeszcze ogromny ból, jaki trawi Sylwię Peretti. Przyznała, że nikt, kto nie przeżył podobnej tragedii, nie zrozumie, „jak kończy się życie za życia”. Podkreśliła, że miejsce matki jest zawsze u boku jej dziecka.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Synoptycy nie mają dobrych wieści w sprawie pogody na Boże Narodzenie. Przełomowym dniem będzie Wigilia. Wiadomo, czy można spodziewać się śniegu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astronomiczne stawki Maryli Rodowicz i Edyty Górniak za występ podczas Sylwestra TVP na ustach wszystkich. Doda postanowiła zdradzić wielką tajemnicę

O tym się mówi: Danuta Holecka przerwała milczenie. Wyjawiła całą prawdę o odejściu z TVP