Od finału 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” minęło już trochę czasu, emocje wokół tego, co się w nim działo, nadal nie opadły. Sporo uwagi fani miłosnego show TVP poświęcają relacji Ewy i Waldemara. Jak przypomina portal „Goniec”, przez znaczną część programu para miała się ku sobie, by ostatecznie rozstać się tydzień przed finałem. Rolnik postanowił przedstawić swoją wizję.

Niespodziewane rozstanie Ewy i Waldemara

Wielu fanów programu „Rolnik szuka żony” liczyło na to, że Ewie i Waldemarowi uda się stworzyć związek. Para rozstała się jednak tydzień przed finałowym odcinkiem, a powód ich rozejścia się wciąż budzi żywe zainteresowanie wśród internautów, którzy wciąż próbują ustalić, jaki był faktyczny powód ich rozstania.

Ewa nie kryła emocji w trakcie finału, wskazując, że rolnik „podchodził do programu, jak do filmu”. Waldek też postanowił powiedzieć coś na temat Ewy. „Poszedłem na tę ładną otoczkę, nie przemyślałem wszystkich argumentów. Uświadomiłem sobie, że dla mnie jest za wrażliwa” – powiedział rolnik.

Temat rozwinął w swoich mediach społecznościowych, gdzie w miniony weekend zorganizował serię pytań i odpowiedzi. Waldek chętnie odpowiadał na pytania, także dotyczące swojej relacji z Ewą.

Medialna przepychanka Ewy i Waldka

W udzielanych przez rolnika odpowiedziach nie brakowało uszczypliwości pod adresem byłej partnerki. Zarzucił swojej byłej ukochanej, że ta wzięła udział w show tylko dla rozgłosu, a nie z chęci znalezienia prawdziwej miłości.

„Niech jej kariera się rozwija. W końcu jej i jej mamie tylko o to chodziło” – napisał w odpowiedzi na jedno z pytań.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu w rozmowie z portalem „Show News” Zofia Kryza, mama Ewy zdradziła, że Waldek przyjechał do nich do domu i namawiał jej córkę, żeby razem wystąpili w finale i „zagrali to”.

Rolnik odbija piłeczkę i mówi, że Ewa i jej mama próbują go przedstawić w złym świetle. Potwierdził, że faktycznie był u nich z wizytą, przywiózł kwiaty i prezenty. Jednak po rozmowie z Ewą zdecydował się odjechać, wskazując, że był bardzo rozżalony i zrezygnowany. Z jego relacji wynikało, że pani Zofia miała tamtego dnia być dl niego bardzo przychylna. Waldek stawia nawet tezę, że to może mama jego byłej jest dobrą aktorką.

Waldemar Gilas/YouTube @Świat Gwizd
Waldemar Gilas/YouTube @Świat Gwizd
Waldemar Gilas/YouTube @Świat Gwizd

Jak myślicie, kto w tym sporze ma rację?

To też może cię zainteresować: Tak dziś wygląda Sylwia Peretti. W sieci pojawiło się poruszające nagranie z bohaterką programu "Królowe życia"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyszło na jaw, co dzieje się obecnie z Ireną Santor. Krążące od dawna pogłoski okazały się być prawdą. Przyjaciółka gwiazdy opowiedziała o wszystkim

O tym się mówi: Plotki o kryzysie w związku Piotra Żyły coraz głośniejsze. Fani zaniepokojeni podejrzanym zachowaniem Marceliny Ziętek. Co się miedzy nimi dzieje