W lipcu tego roku Sylwia Peretti, znana jako "Królowa życia", doświadczyła nieopisanej tragedii - utraciła swojego jedynego syna, Patryka, w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Choć media natychmiast skierowały na nią falę krytyki w związku z faktem, że syn prowadził sportowe auto, Sylwia zdecydowała się na wycofanie się z przestrzeni medialnej, ukrywając się przed społeczeństwem i zamknęła się przed światem w związku ze złym stanem zdrowia.

Po długim okresie ciszy, Sylwia Peretti postanowiła przerwać milczenie i podzielić się swoimi myślami oraz uczuciami związanych ze stratą syna. W emocjonalnym wywiadzie przyznała, że gdyby nie pewne okoliczności, nie byłaby w stanie udźwignąć tego ciężaru.

Jednym z aspektów, który pozwolił Sylwii podnieść się z tej ogromnej tragedii, okazała się być akcja charytatywna, którą rokrocznie organizowała razem z synem - Paczka Peretki. Mimo bólu i smutku, Sylwia zaangażowała się w kontynuację tej inicjatywy, skierowanej na pomoc potrzebującym z domów dziecka.

W swoim wzruszającym wpisie na Instagramie podziękowała wszystkim, którzy wsparli tegoroczną akcję, podkreślając piąty rok z rzędu pomocy trafiającej do dzieciaków. Sylwia Peretti wyznała, że to dzieło jest jednym ze sposobów, by uczcić pamięć Patryka. Przekazała, że doświadczyła ogromu marzeń i wzruszeń, a samo kontynuowanie akcji było dla niej wsparciem w trudnych chwilach. "Gdyby nie Mikołaj, nie miałabym szans, by to udźwignąć..." - napisała, zdradzając jednocześnie, że to imię było wyjątkowym wspomnieniem związanych z synem chwil.

Mimo gorzkiego smutku, jaki ciągle towarzyszy Sylwii, nie traci nadziei na powrót radości do życia. W wyznaniu na Instagramie przyznała, że dla matki miejsce zawsze jest przy dziecku, a czas pokaże, czy nauczy się znów cieszyć życiem bez Patryka u boku. "Miejsce matki zawsze jest przy dziecku. Czas pokaże, czy o jednym skrzydle nauczę się latać" - podsumowała smutno Sylwia Peretti.

Historia Sylwii Peretti staje się nie tylko relacją o utracie, ale także o sile, jaką może dawać działanie charytatywne i wspólnota ludzi dobrej woli. Jej historia niech będzie przypomnieniem o potrzebie empatii i wsparcia dla tych, którzy przechodzą przez najtrudniejsze chwile życia.

Jak informował portal "Życie News": Astronomiczne stawki Maryli Rodowicz i Edyty Górniak za występ podczas Sylwestra TVP na ustach wszystkich. Doda postanowiła zdradzić wielką tajemnicę

Przypomnij sobie: Z życia wzięte. Po stracie rodziców trafiłem do sierocińca. Pewnego razu zobaczyłem znajomą kobietę, którą widziałem tylko kilka razy w życiu