Ostatnie tygodnie w Telewizji Polskiej to czas niepewności i zaniepokojenia wśród pracowników "Wiadomości". Odejście legendarnej prezenterki Danuty Holeckiej okazało się jedynie wierzchołkiem lodowej góry problemów, które nawiedziły redakcję. Czyżby trwała era "Wiadomości" zbliżała się ku końcowi?

Niespodziewane Pożegnanie Danuty Holeckiej

W mediach społecznościowych oraz na łamach prasy pojawiły się wcześniejsze zapewnienia Danuty Holeckiej, która twierdziła, że "spokojnie pracuje i nigdzie się nie wybiera". Jednak niespodziewanie dla wielu, weteranka "Wiadomości" postanowiła zakończyć swoją długą przygodę z publicznym nadawcą. To odejście, które miało być zgodne z zapowiedziami, stało się nagłym zwrotem akcji.

W wywiadzie z Wirtualną Polską, Holecka wcześniej zaznaczyła, że "nie odejdzie z własnej woli" i "stanie murem" za zespołem "Wiadomości". Niemniej jednak, rzeczywistość okazała się zgoła odmienna.

Kryzys w "Wiadomościach" i Szukanie Następcy

Odejście Holeckiej sprawiło, że nastroje w redakcji stają się coraz bardziej napięte. Informacje pochodzące z wewnątrz sugerują, że szefowie TVP mają trudności w znalezieniu godnego następcy dla doświadczonej prezenterki.

"Zajęła się pieniędzmi dla siebie. Kiedy dopięła swego, cała reszta przestała ją obchodzić. Zostawiła wszystkich na placu" - donosi osoba pracująca w TVP, rzucając światło na kulisy odejścia.

Dodatkowo, brak ochoty na pracę w "Wiadomościach" po odejściu Holeckiej stwarza poważne wyzwanie dla kierownictwa TVP. Grafik dyżurów uległ zmianie, a anonimowy rozmówca serwisu press.pl ujawnia, że nikt nie chce występować w programie, obawiając się negatywnych konsekwencji dla swojej kariery.

Czyżby "Wiadomości" były na zakręcie? Ostatnie wydarzenia zdają się rzucać cień na przyszłość tego kultowego programu informacyjnego. Czekamy na rozwój sytuacji i decyzje zarządu Telewizji Polskiej.

To też może cię zainteresować: Ksiądz ujawnia tajemnice spowiedzi. Jakie błędy najczęściej popełniamy podczas sakramentu pokuty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowszy wywiad Anny Lewandowskiej wywołał ogromne poruszenie. "To są trudne rozmowy i trudne pytania, ale uważam, że trzeba je prowadzić"