Nie ulega wątpliwości, że Iwona i Gerard są jednymi z ulubionych uczestników programu „Sanatorium miłości”. Jak przypomina portal „Goniec”, na oczach widzów zawiązała się między nimi przyjaźń, która z biegiem czasu przerodziła się w miłość. W tym roku zakochani wzięli ślub, co skrzętnie udokumentowali w mediach społecznościowych. Ostatnio też w social mediach podzielili się radosną nowiną. Jaką?

Historia pewnej miłości

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się na planie miłosnego show TVP „Sanatorium miłości”. Dość szybko okazało się, że świetnie się za sobą dogadują. Wielu sympatyków programu miało nadzieję, że opuszczą program jako para. Tak się jednak nie stało i turnus zakończyli jako dobrzy przyjaciele.

Już po zakończeniu stało się jasne, że Iwonę i Gerarda połączyło coś znacznie głębszego niż przyjaźń. Para zaręczyła się w lipcu 2021 roku w trakcie świętowania 80. urodzin Gerarda. Iwona przyznała, że nie spodziewała się, że w trakcie imprezy jej ukochany postanowi się jej oświadczyć. Nie ukrywała, że był to dla niej wyjątkowy poruszający i ekscytujący moment.

Para pobrała się 5 sierpnia 2023 roku na niepołomickim zamku. Miejsce wybrali nieprzypadkowo. To tu odbyły się ich zaręczyny. Wśród gości weselnych pojawiła się między innymi Marta Manowska.

Iwona i Gerard/YouTube @Zdrowie i Życie
Iwona i Gerard/YouTube @Zdrowie i Życie
Iwona i Gerard/YouTube @Zdrowie i Życie

Spełniło się wielkie marzenie Iwony i Gerarda

Iwona i Gerard już nie raz udowodnili, że wiek to tylko liczba i w głębi duszy są wciąż młodzi i głodni wrażeń. Dowodem na to był nie tylko ich bajkowy ślub, ale także podróż poślubna, w którą się właśnie wybrali, spełniając swoje wielkie marzenie.

Zakochani pojechali do Omanu i podzielili się ze swoimi sympatykami szczegółami podróży. W mediach społecznościowych regularnie zamieszczają relacje z wymarzonej wyprawy. Trzeba przyznać, że jest im czego zazdrościć. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Iwonie i Gerardowi życzymy jeszcze więcej tak pięknych chwil i widoków!

To też może cię zainteresować: Niepokojące wizje na 2024 rok. Zapowiedzi „żyjącego Nostradamusa” budzą spore zabawy. Wszystko ma zacząć się w ostatnich dniach tego roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niesamowita historia obiegła media. 11-letni chłopiec zaginął w czasie wakacyjnego wyjazdu. Po sześciu latach udało się go odnaleźć

O tym się mówi: Nie żyje znana aktorka. Prokuratura wszczęła śledztwo. W tle aktor światowej sławy