Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przewidywaniami na temat przyszłości Polski i świata. Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami Nowym Rokiem, jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją wizją na nadchodzące 12 miesięcy. Jak podaje portal „Kobieta”, nie są to niestety zapowiedzi optymistyczne. Jackowski zapowiada polityczny kryzys, a także kolejny konflikt zbrojny. „Boję się” – mówi jasnowidz. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Jackowski zapowiada, jaki będzie 2024 rok

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, który ma sporą rzeszę sympatyków, regularnie śledzących jego wizje. Jakiś czas temu zapowiedział, że tworzący się rząd w kwietniu przyszłego roku będzie musiał się zmierzyć z pierwszym poważnym kryzysem.

Teraz zapowiada, że początek nowego roku może nam przynieść starcia polityczne. Jackowski spodziewa się, że może dojść do tego, że zwolennicy odchodzącego rządu Zjednoczonej Prawicy mogą w najbliższych miesiącach protestować.

Polska polityka nie jest jednak tym, co najbardziej martwi Krzysztofa Jackowskiego. Ze znacznie większym niepokojem spogląda on w stronę Bliskiego Wschodu i konsekwencji toczącego się obecnie tam konfliktu.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Obawa przed wojną

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego stoimy na progu III Wojny Światowej, do której preludium stanowi wojna izraelsko-palestyńska. Jasnowidz z Człuchowa obawia się, że konflikt zbrojny w tamtej części świata może rozlać się również na kraje Europy. Wskazuje, że w najbliższych miesiącach musimy być gotowi na falę ataków terrorystycznych.

Boję się, że będzie dochodzić do aktów terroru w Europie. Ta wojna na Bliskim Wschodzie może stać się przyczyną wybuchu wielkiej wojny między mocarstwami. Cokolwiek złego się stanie na świecie, czy też w Polsce, to może doprowadzić w konsekwencji do tego, że rząd Tuska nie powstanie. Bo ja go na razie nie widzę” – powiedział Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Warto podchodzić do wizji zarówno Krzysztofa Jackowskiego, jak i innych jasnowidzów z dużą dozą sceptycyzmu. Wiele z zapowiedzi wygłoszonych w przeszłości nie znajdowało bowiem swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

O tym się mówi: Michał Wiśniewski wraca do Polski. Muzyk pozwolił sobie na kilka wyjątkowo gorzkich słów. "Najgorsze państwo, w jakim przyszło mi żyć"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewane odejście Gabriela Seweryna wciąż budzi wiele wątpliwości. Pojawiły się nowe tropy w sprawie

O tym się mówi: 6-letnie dziecko zostało porwane z dworca. Przerażające wydarzenia w polskiej miejscowości