Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W sieci nie brakuje patentów związanych z tworzeniem świątecznych dekoracji, czy przedłużeniem żywotności żywych choinek. Jak podaje portal „Goniec”, jedna z tiktokerek postanowiła podzielić się swoim sposobem na wyczyszczenie sztucznego drzewka. Jej nagranie wywołało w sieci burzę.

Patent na czyszczenie świątecznego drzewka

W grudniu w wielu domach pojawiają się choinki. Jedni wybierają żywe drzewka, inni stawiają na sztuczne. Zwolennicy tych drugich wskazują, że są znacznie praktyczniejsze, bo nie gubią igieł, jak żywe drzewka i dłużej cieszą oko niż te naturalne. Posiadacze sztucznych choinek przed ich rozłożeniem szukają patentu, który pozwoli odświeżyć drzewko.

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła podzielić się swoim patentem na wyczyszczenie i odkurzenie sztucznych choinek. Na zamieszczonym przez nią filmiku widać, jak rozbiera gałąź po gałęzi i każdą z nich umieszcza w wannie. Każdy element dokładnie spryskała środkami czyszczącymi.

Następnie do znajdujących się w wannie gałązek nalała wody i dodała płynu do mycia naczyń. Wszystkie dokładnie umyła i spłukała obficie czystą wodą. Potem pozostawiła gałęzie do wyschnięcia.

@rhema.br

Clean my Christmas tree with me 🌲🫧 #clean #cleaning #cleaningtiktok #cleantok #cleantiktok #cleaningmotivation #cleaninghacks #cleaningtips #christmas #christmastiktok #christmastree #christmascountdown #christmasdecor #christmasclean #christmascleaning #christmascleanup #christmascleantok

♬ original sound - Rhema

Nagranie wywołało w sieci burzę

Nagranie zamieszczone przez tiktokerkę wywołało w sieci ogromne poruszenie. Jak to zwykle bywa, komentujący podzielili się na dwa obozy. Pierwszy popiera i sam kultywuje mycie sztucznego drzewka, drugi obóz składał się z osób, dla których mycie drzewek przez ich ozdobieniem jest stratą czasu.

Ci drudzy byli zaskoczeni, że ktoś ma tyle czasu, żeby poświęcić go na tak dokładne szorowanie sztucznej choinki. „Prędzej kupię kolejne drzewko, niż ktoś zobaczy, jak czyszczę je w wannie” – napisała jedna z komentujących osób. Inna dodała, że aby drzewko się nie kurzyło, wystarczy je włożyć do worka.

Sztuczna choinka/YouTube @Clarex Christmas Tree & Decorations
Sztuczna choinka/YouTube @Clarex Christmas Tree & Decorations
Sztuczna choinka/YouTube @Clarex Christmas Tree & Decorations

A wy, po której ze stron się opowiadacie?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk szczerze opowiedziała o swoim małżeństwie z Krzysztofem Krawczykiem. Nie zabrakło gorzkich słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Osoby urodzone pewnego dnia tygodnia będą mogły nazywać się szczęśliwcami w 2024 roku. Czekają ich dni wypełnione radością i zadowoleniem. O kim mowa

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zaskoczyła wszystkich opowieścią o bagietce za 1200 złotych. Wyszło na jaw, co naprawdę kupiła gwiazda