Jedna z czytelniczek portalu „Twoja Strona” postanowiła podzielić się swoją historią. Autorka listu przyznała, że od dwóch lat mieszka w mieszkaniu należącym do jej męża. Był on właścicielem lokalu jeszcze przed ślubem. Jego żona nie sądziła, że po ślubie będzie się tu czuła jak intruz. Niestety dziś właśnie tak się czuła.

Mój mąż obsesyjnie dba o porządek. Nie to jest jednak najgorsze

Mąż kobiety jest osobą bardzo dbającą o porządek i nie chodzi tylko o czystość w domu. Lubi wszystko kontrolować i wszystko musi być zawsze dokładnie takie, jakiego sobie życzy. Szczególnie zauważalne jest to w należącym do niego mieszkaniu. Autorka listu przyznaje, że na początku nie było to dla niej problemem.

Mąż autorki listu zdecydował o tym, które pułki i szafki będą należały do niej. Zdecydował, że ze względu na niewielki metraż mieszkania powinni podzielić je w sposób proporcjonalny. I tu pojawił się problem, bo jego żona ma sporo ubrań i kosmetyków, więcej niż on. Dlatego miała nadzieję, że będzie mogła zająć wolne półki w szafkach męża. On się jednak na to nie zgodził.

Dla niego najważniejsze było to, żeby podział był sprawiedliwy i każdy zajmował tyle samo przestrzeni. „Od czasu ślubu połowę swoich rzeczy muszę trzymać w piwnicy w pudełkach, bo nie mam gdzie tego rozpakować” – skarży się kobieta.

Para/YouTube @Ekstra News
Para/YouTube @Ekstra News
Para/YouTube @Ploteczki

Czuję się w tym mieszkaniu jak gość, a nie jak pełnoprawny mieszkaniec

Autorka listu przyznaje, że jej mąż zachowuje się, jakby robił jej łaskę, pozwalając jej u siebie mieszkać. Pomiędzy małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Jedna z takich kłótni dotyczyła tego, że bohaterkę historii odwiedziła w mieszkaniu jej siostra. Żona nie wspomniała o tym mężowi, bo i tak miało go nie być w domu.

Pech chciał, że mężczyzna wrócił do domu wcześniej. Kiedy siostra kobiety wyszła, mężczyzna zrobił żonie awanturę, zarzucając jej, że sprasza do jego domu „obcych ludzi”. Trudno jej było zrozumieć ten argument nie tylko dlatego, że w odwiedziny wpadła jej rodzona siostra, ale także dlatego, że jej mężowi zdarza się zapraszać kolegów do domu.

„Czuję się bezsilna, zwłaszcza gdy padają słowa, że rozpanoszyłam się w jego domu. Próbowałam mu wyjaśnić, jak się czuję, ale to wydaje się, jak rozmowa ze ścianą. Bardzo mi zależy na zrozumieniu, dlaczego mój mąż tak się zachowuje i jak mogę sobie z tym poradzić” – napisała.

Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki

Co byście jej doradzili?

To też może cię zainteresować: Potężne zmiany w składzie „Tańca z Gwiazdami”. Czy Iwona Pavlović opuści skład jury na korzyść innej tancerki. Powalające wieści trafiły do sieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor z kultowej produkcji „Vabank”. Żegnają go bliscy, przyjaciele i fani jego talentu

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek zdecydowała się na radykalne kroki wobec swojego byłego męża. Potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki