Anna i Grzegorz Bardowscy, para, która znalazła miłość w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", przeszła przez wiele radosnych chwil razem. Zdobycie sympatii widzów i olbrzymią popularność to tylko niektóre z efektów ich udziału w kultowym reality show. Jednak teraz para stoi przed prawdziwym wyzwaniem, gdy Anna Bardowska poinformowała fanów o dramatycznym wypadku, który spotkał gwiazdę, informuje Super Express.

W programie "Rolnik szuka żony", uczestnicy szukali nie tylko miłości, ale również swojej drugiej połówki. Dla Anny i Grzegorza Bardowskich marzenie o znalezieniu prawdziwej miłości spełniło się, przyciągając jednocześnie uwagę i sympatię publiczności. Obecnie na Instagramie Anny śledzi ponad 300 tysięcy osób, co świadczy o jej ogromnej popularności.

Niestety, w piątkowe późne popołudnie (1 grudnia) Anna Bardowska podzieliła się ze światem informacją o nieoczekiwanym dramacie, jaki spotkał parę. Miała rozpocząć przedświąteczną serię filmów, prezentujących przygotowania do Bożego Narodzenia. Jednak los miał inny plan. Gwiazda "Rolnik szuka żony" doznała wypadku, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, publikując zdjęcie z karetki.

"Przepraszam Was. Miało być tak pięknie. Pierwszy vlogmas. Mieliśmy wypadek. Wrócę jak będzie to możliwe. Wszyscy żyjemy, i to jest najważniejsze" - napisała na zdjęciu dodanym do swojego Instastory.

To niewątpliwie szokująca wiadomość dla fanów pary, którzy z niecierpliwością oczekiwali na świąteczne przygotowania Anny Bardowskiej.

Jak informował portal "Życie News": Marcin Prokop zabrał głos w sprawie Szymona Hołowni. "Byłeś drewnem, no, byłeś Pinokiem"

Przypomnij sobie: Niebywałe wieści o pewnej 70-letniej kobiecie. Seniorka powitała na świecie bliźnięta. Trzy lata wcześniej została matką pierwszy raz. Jak to możliwe