Jedna z czytelniczek portalu "Przytulność" podzieliła się swoją historią. 39-latka nie spodziewała się, że jej o dwie dekady starszy mężczyzna zostawi ją dla innej. Zdecydował się odejść po 12 wspólnie spędzonych latach. Zostawił nie tylko żonę, ale także ich 10-letnią córkę. Największe zdziwienie autorki listu wywołało jednak to, do kogo odszedł jej mąż.

Mój mąż mnie zostawił. I to dla kogo!

Autorka listu poznała swojego męża, kiedy ona miała niespełna 30, a on niespełna 50 lat. Ona nie miała wcześniej rodziny, a on był rozwiedziony od 10 lat. Na początku ich znajomości kobieta nawet nie przypuszczała, że między nią a Wiktorem może coś być. On jednak z dużą dozą pewności siebie stwierdził, że będzie jego żoną i urodzi mu syna.

Ta zapowiedź się spełniła, choć zamiast syna, doczekali się córki. Autorka listu przyznaje, że czas po narodzeniu dziecka był najlepszym okresem w ich życiu. Niestety wraz z biegiem lat ich związek coraz bardziej się psuł.

Wiktor co rusz znajdował powód, żeby skrytykować swoją żonę. Robił problem z coraz błahszych rzeczy.

Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki

Różnica wieku coraz bardziej dawała się im we znaki

Kiedy autorka listu poradziła się mamy, ta powiedziała jej, że mąż jest zazdrosny o to, że "ona kwitnie, a on się starzeje". Niestety niebawem okazało się, że Wiktor zdecydował się rozstać z żoną. Stwierdził, że jest już w takim wieku, w którym potrzebuje spokoju.

Okazało się, że spokój ten odnalazł przy byłej żonie, która pozwoliła mu u siebie zamieszkać. Niestety jego obecna żona i matka jego córki nie jest w stanie zrozumieć, co właściwie się stało.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Jak oceniacie decyzję Wiktora?

To też może cię zainteresować: Niebywałe wieści o pewnej 70-letniej kobiecie. Seniorka powitała na świecie bliźnięta. Trzy lata wcześniej została matką pierwszy raz. Jak to możliwe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Będziecie zaskoczeni tym, jak mieszkają Andrzej i Agata Dudowie. Niewiele osób wie, jak wygląda Pałac Prezydencki od środka. Pełne przepychu wnętrza

O tym się mówi: Porażające kulisy poszukiwań 14-letniej Natalii. "Leżała bez oznak życia, trzymała w ręku telefon, jakby chciała zadzwonić"