Ola słuchała pełnych oburzenia słów teściowej, próbując nie zwracać na nie większej uwagi. Starała się koncentrować całą swoją uwagę na sprzątaniu po obiedzie.

Nadia należała do osób, które wychodziły z założenia, że wszyscy są im coś winni, zwłaszcza ich dzieci. Od dłuższego czasu mieszkała z synową i uwielbiała korzystać ze swojej uprzywilejowanej pozycji.

Rzadko o coś prosiła. Prędzej żądała. Jeśli ktoś ośmielił się zignorować jej prośbę, zaczynały się skarżyć na to, że coś ją boli. A to głowa, a to serce. Jakiś czas temu teściowa Oli stwierdziła, że musi jechać do sanatorium. Wszystko dlatego, że jej koleżanka pojechała i była zachwycona.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Prosiła syna, żeby opłacił jej wyjazd, a kiedy się nie zgadzał, nagle gorzej się poczuła. Już kazała nawet wzywać księdza, żegnała się z wszystkimi i zaczęła prosić o wybaczenie, jakby lada chwila miała umrzeć. Kazała wzywać karetkę.

Borys zwykle był odporny na przedstawienia swojej matki, ale tym razem przestraszył się nie na żarty. W końcu obiecał mamie, że wykupi jej pobyt w sanatorium i jakimś cudem jego matka wyrwała się z objęć śmierci.

Ola jedyne co mogła, to przewrócić oczami. Było tyle pilniejszych wydatków. Spłacali hipotekę, pralka zaczyna się psuć, do tego ich syn wyrósł z ciuchów, ale i tak pieniądze pójdą na sanatorium teściowej, którego nie potrzebuje.

Tak jest zawsze. Teściowa siedzi im na głowie i nie liczy się z ich potrzebami. Czego sobie zażyczy, ma to mieć, nieważne czyim kosztem. Jej życzenia nie podlegały negocjacjom.

Jedyny pozytyw, jaki Ola dostrzegła w tej sytuacji, to to, że przynajmniej odpoczną od teściowej przez trzy tygodnie.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Widzicie jakieś wyjście z tej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Moja córka uznała, że skoro jestem babcią, mam obowiązek opiekować się jej dziećmi. W końcu postawiłam sprawę jasno. Niech płaci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rolą Bohuna w filmie "Ogniem i mieczem" podbił serca milionów Polek. Tak dziś wygląda Aleksander Domagarow

O tym się mówi: Serce Ady się zatrzymało. Kiedy lekarze walczyli o jej życie, ona przeszła na drugą stronę. Czego kobieta tam doświadczyła