Wraz ze zbliżającym się Nowym Rokiem, coraz częściej w sieci pojawiają się proroctwa dotyczące kolejnych dwunastu miesięcy. Jak podaje portal "Citi Magazine" przepowiednie Baby Wangi wskazują, że czekają nas spore zmiany w 2024 roku. Czego dokładnie mamy się spodziewać?

Przepowiednie Baby Wangi na 2024 rok

Zwolenników Baby Wangi nie brakuje, choć wizjonerka od lat nie żyje. Wiele osób wskazuje na trafność przepowiedni "Nostradamusa Bałkanów". Miała ona przewidzieć takie wydarzenia jak atak terrorystyczny na World Trade Centre, powstanie ISIS, czy choćby wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Z przepowiedni Baby Wangi wynika, że nadchodzące dwanaście miesięcy będzie czasem wielkich przemian. Ma dojść do wielu odkryć w nauce, które umożliwią dynamiczny rozwój sektora technologicznego. Ma być to również czas przełomu w poszukiwaniach leku na raka.

Niestety musimy przygotować się także na potężny kryzys w światowej gospodarce, zwiększoną liczbę ataków cybernetycznych i ich większą agresywność. Nękać mają nas także katastrofy naturalne, których intensywność wzrośnie przez zmiany klimatyczne.

Baba Wanga/YouTube @Dobr, dobra!
Baba Wanga/YouTube @Dobr, dobra!
Baba Wanga/YouTube @Dobr, dobra!

Polityczne napięcia i kontakt z cywilizacją pozaziemską

Baba Wanga na 2024 rok miała przewidzieć wzrost napięć politycznych. Jej zdaniem ma dojść do zamachu na życie przywódcy Rosji, a przez kraje europejskie przetoczy się seria ataków terrorystycznych.

Zdaniem interpretatorów przepowiedni "Nostradamusa Bałkanów" stery Stanów Zjednoczonych Ameryki ma ponownie przejąć Donald Trump. Ma to się jednak odbywać w cieniu tajemniczej choroby na jaką ma zapaść polityk.

Baba Wanga miała również zapowiedzieć, że w 2024 roku ludzkość nawiąże kontakt z cywilizacją pozaziemską.

Baba Wanga/YouTube @History
Baba Wanga/YouTube @History
Baba Wanga/YouTube @History

Co sądzicie o tych zapowiedziach?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wizje Nostradamusa wypełniają się na naszych oczach. Ludzkość czekają wyjątkowo trudne czasy. Czego należy się spodziewać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rolą Bohuna w filmie "Ogniem i mieczem" podbił serca milionów Polek. Tak dziś wygląda Aleksander Domagarow

O tym się mówi: Synoptycy nie mają dobrych wieści dla milionów Polaków. W ciągu najbliższych dni pogoda zdecydowanie da nam w kość. Szykuje się potężna zmiana aury