Jedna z czytelniczek portalu "News Control24" postanowiła podzielić się swoją historią. Jak przyznała, w jej rodzinnym domu ojciec zawsze sam prał swoje skarpety i bieliznę. Podkreślał, że robił to z szacunku do swojej żony. Mąż autorki listu widział tę sprawę zupełnie inaczej, w końcu nie ma znaczenia, kto wrzuci wszystkie ciuchy do prania. To nie było problem, aż do dnia, kiedy mężczyźnie zabrakło czystych skarpetek...

"Teraz pierze pralka"

Autorka listu pamiętała, że w jej rodzinnym domu ojciec sam prał swoje skarpety i bieliznę. Uważał, że zrzucenie tego obowiązku na jego żonę byłoby uwłaczaniem jej godności. Dla niej był to piękny zwyczaj, który nie znalazł miejsca w jej domu.

"W mojej rodzinie sprawy miały się inaczej – mój mąż nie zamierzał prać swoich skarpet. Uważał, że nie ma sensu prać ich ręcznie i że każdy może je wrzucić do pralki, a potem rozwiesić na suszarce" - napisała.

Nie było z tym większego problemu. Przynajmniej do czasu, aż mężowi bohaterki historii nie zabrakło czystych skarpetek.

pranie, screen YT
pranie, screen YT
Pranie, screen YT

"Mój mąż stwierdził, że to moja wina"

Tego dnia, kiedy mężczyźnie zabrakło czystych skarpetek, od razu obwinił za taki stan rzeczy swoją żonę. Przyznała, że zawsze robiąc pranie i widząc dziurawe skarpety, wyrzucała je do śmieci. W końcu już dawno nie ceruje się tej części odzieży. Problemem było też to, że nie wszystkie skarpety trafiały do kosza na brudną odzież.

Kiedy żona zwróciła mężowi uwagę na to, że nie ma obowiązku szukać po całym domu jego brudnych skarpet, ten stwierdził, że jej obowiązkiem jest dbanie o to, żeby on miał czyste i wyprasowane ciuchy.

Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki

Zgadzacie się z takim stanowiskiem?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Przez całe życie byłam dla nich nikim, a teraz chcą, żebym opiekowała się mamą. Niech radzą sobie sami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Była partnerka Matthew Perry'ego zabrała głos na temat jego niespodziewanego odejścia. "Jest wiele rzeczy, które mi nie pasują"

O tym się mówi: Fani Agaty Młynarskiej nie kryją niepokoju o stan jej zdrowia. Pojawiły się najnowsze informacje na ten temat