Agata Młynarska nie ukrywała przed swoimi sympatykami, że mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu media obiegła informacja, że dziennikarka przechodzi Covid. Jak sama podkreślała, jest to choroba szczególnie niebezpieczna dla osób, które jak ona mierzą się z chorobami immunologicznymi. Jak Młynarska czuje się dziś?

Agata Młynarska zachorowała na Covid

Agata Młynarska podzieliła się w mediach społecznościowych porażającą dla jej sympatyków wiadomością. Dziennikarka zapadła na Covid, który jak pisała "zwalił ją z nóg". Dodała, że choroba jest szczególnie niebezpieczna dla osób zmagających się z chorobami immunologicznym.

Fani dziennikarki nie kryli obaw o stan jej zdrowia i z niecierpliwością wyczekiwali na pojawienie się nowych informacji na ten temat. Te wreszcie nadeszły. Czy sympatycy dziennikarki mogą wreszcie odetchnąć z ulgą?

Agata Młynarska szczerze o swoim stanie zdrowia

Agata Młynarska postanowiła nieco uspokoić swoich fanów. Wygląda na to, że stan dziennikarki znacznie się poprawił.

"Majaczy w oddali testu prawie niewidoczna druga kreska. Po tygodniu wreszcie jest lepiej! Czyli z górki!" - napisała w mediach społecznościowych dziennikarka, dodając, że pierwsze dni choroby były wyjątkowo trudne.

Borykała się w tym czasie z "potwornym bólem głowy", bólami w całym ciele, utratą węchu, smaku, kaszlem i zatkanymi zatokami. Dolegliwości były na tyle dokuczliwe, że Agata Młynarska nie była w stanie nawet wstać z łóżka, czy czytać książek.

Podziękowała także wszystkim za składane jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i wszelkie wyrazy wsparcia, jakie do niej popłynęły.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Agacie Młynarskiej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zmuszeni do stawienia się w sądzie. Byli małżonkowie mają na głowie poważny problem majątkowy. Mowa o milionach złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Przez całe życie byłam dla nich nikim, a teraz chcą, żebym opiekowała się mamą. Niech radzą sobie sami

O tym się mówi:Smutne wieści obiegły media. Odeszła uwielbiana postać polskiej telewizji. Przykre informacje potwierdził prezydent jednego z miast. Miała 91 lat