Od ponad dwóch lat minęło od śmierci Krzysztofa Krawczyka, a wdowa po słynnym piosenkarzu, Ewa Krawczyk, wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim życiu po odejściu męża oraz planach, które mają uczcić pamięć legendarnego artysty.

Ewa Krawczyk, przez lata małżonka Krzysztofa Krawczyka, towarzyszyła mu zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Mimo że para przeszła przez burzliwe chwile, zdecydowali się pozostać razem, byli małżeństwem prawie 40 lat. Po śmierci Krzysztofa, Ewa nadal nie potrafi poradzić sobie ze stratą.

W rozmowie z "Super Expressem", Ewa Krawczyk przyznała, że czas nie leczy jej ran. "Dopiero zaczynam raczkować, ale mogę już wyjść do ludzi, rozmawiać. Jednak moje życie ciągle wygląda tak samo: dom, cmentarz, kościół. W dalszym ciągu jestem w wielkiej traumie, jest mi smutno, tęsknię za Krzysiem" - wyznała. Pomimo upływu czasu, traumę po stracie męża nazywa najtrudniejszym okresem w swoim życiu.

W najnowszym wywiadzie dla "Świat i Ludzie", Ewa Krawczyk podkreśliła, że chociaż próbuje uczyć się nowego życia bez męża, to idzie jej to bardzo wolno. W ciągu dnia poświęca godzinę na modlitwę, która daje jej oparcie i siłę. Wspomniała również o niezrealizowanym marzeniu małżonków dotyczącym pielgrzymki do Rzymu i Watykanu, którą zdecydowała się odbyć sama, aby uczcić pamięć Krzysztofa.

W dniu Wszystkich Świętych odprawiona została Msza Święta w intencji Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach. Ewa opowiada, że pomimo upływu czasu, na grób męża nadal przychodzą ludzie, co świadczy o niezmiennie silnym związku artysty z jego fanami.

Mimo trudności, Ewa Krawczyk planuje napisać kolejną książkę, która będzie opowiadała o samotności, żałobie, i trudnych emocjach związanych ze stratą bliskiej osoby. Fani zmarłego artysty z niecierpliwością czekają na tę publikację, mając nadzieję, że poznają w niej nowe, dotąd nieznane fakty z życia ich idol.

To też może cię zainteresować: Nietypowe zachowanie Agaty Dudy. Ta reakcja na gest Andrzeja Dudy zaskoczyła wszystkich. Czy para prezydencka przeżywa kryzys w małżeństwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To tu mieszka ojciec Rydzyk. Czy prowadzi życie z dala od przepychu i hucznych atrakcji