Każde pojawienie się Agaty Kornhauser-Dudy w przestrzeni publicznej budzi wiele emocji. Jak przypomina portal "Super Express", stylizacje pierwszej damy są zwykle oceniane jako eleganckie i zachowawcze. Już pojawiają się spekulacje, jak żona prezydenta Dudy wypadnie w Dniu Niepodległości przypadającym na 11 listopada. Do tej pory wybierała dwa rodzaje stylizacji.

Elegancja, klasa i zachowawczość

Agata Kornhauser-Duda pojawia się u boku męża w trakcie wielu państwowych obchodów. Nie inaczej będzie 11 listopada. Wiele osób już z niecierpliwością czeka na to, jaki strój pierwsza dama wybierze na obchody Dnia Niepodległości. W trakcie dotychczasowych obchodów żona prezydenta wybierała dwa rodzaje stylizacji.

Pierwszymi były stroje w jasnych kolorach, bieli i beżu. Zdarzało się jej stawiać na kontrastujące akcenty jak choćby czarny szal. Drugimi stroje w odcieniach czerni i czerwieni.

W Dniu Niepodległości Agata Kornhauser-Duda stawiała do tej pory na klasyczne płaszcze. Widzieliśmy ją w płaszczach białym, beżowym, krwistoczerwonym z czarnym szalem i czarnym płaszczu z czerwonym szalem. Jaki strój wybierze tym razem? Już niebawem się przekonamy!

Para Prezydencka/KPRM
Para Prezydencka/KPRM
Para Prezydencka/KPRM

Para Prezydencka/KPRM
Para Prezydencka/KPRM
Para Prezydencka/KPRM

Styl Agaty Kornhauser-Dudy

Styl żony prezydenta Dudy budzi wiele emocji. Jedni są zachwyceni jej dość powściągliwym i klasycznym gustem, drugim brakuje odrobiny szaleństwa. W tej drugiej grupie znajduje się stylistka Malwina Wędzikowska, która uznała, że Kornhauser-Duda ubiera się "poprawnie" i chętnie zmieniłaby coś w jej wizerunku.

Polska pierwsza dama była krytykowana m.in. za strój na koronacji króla Karola III. W jej obronie stanęła wówczas Joanna Przytakiewicz, która podkreśliła, że "lepiej być krok z tyłu, niż niepotrzebnie wybijać się nadmiarem".

Wiele wskazuje na to, że ta zasada przyświeca Agacie Kornhauser-Dudzie od początku. Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mój mąż nie chce mnie zabrać na ślub swojego syna. Powód jego decyzji mocno mnie zabolał. Zamierzam dać mu nauczkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z popularnych w Internecie księży w zdecydowanych słowach o tym, czego nie robić w kościele. Uczy w jaki sposób nie wolno klękać przy ołtarzu

O tym się mówi:Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie odnalezienia ciała Grzegorza Borysa. Jego wpis wywołał poruszenie w sieci. Internauci nie kryli emocji