Jedna z czytelniczek portalu "Styl" postanowiła podzielić się swoją historią. Katarzyna przyznaje, że zawsze starała się bardzo krótko trzymać swojego męża. Jej zdaniem jest to jedyny skuteczny przepis na udane małżeństwo. Przynajmniej tak jej się do tej pory wydawało, bo po skończeniu 70 lat, oświadczył żonie, że chce rozwodu. Autorka listu nie ukrywa, że kiedy podał powód, "o mało nie spadła ze śmiechu z fotela".

Męża trzeba trzymać krótko

Katarzyna w swoim liście podkreśliła, że już na początku swojego małżeństwa postawiła sprawę jasno, "miał się jej słuchać i tyle". Wychodziła z założenia, że jeśli mężczyźnie da się choć trochę wolności, to z pewnością zejdzie na złą drogę. Podkreśliła, że początkowo starał się przeciwko temu buntować, ale żona szybko spacyfikowała wszelkie przejawy buntu.

"Ta metoda skutkowała przez lata i dobrze nam się żyło" - napisała w swoim liście, dodając, że od kiedy jej mąż przeszedł na emeryturę, znacznie łatwiej było go kontrolować. Była przekonana, że żadna kobieta nie wyszła dobrze na tym, że pobłażała swojemu mężowie.

Seniorka/YouTube @Czas na Historię
Seniorka/YouTube @Czas na Historię
Seniorka/YouTube @Czas na Historię

Mąż oświadczył mi, że chce rozwodu

Katarzyna nie ukrywa, że z tym większym zaskoczeniem było dla niej oświadczenie męża, że zamierza złożyć papiery rozwodowe. Cała noc kobieta próbowała zrozumieć, co mogło być powodem tego, że jej małżeństwo właśnie się rozpada. W końcu doszła do wniosku, że "tak dobrze im się układało, Jarek chodził jak w zegarku i zapomniała o tej kontroli".

Jarek powiedział żonie, że się zakochał i wyprowadza się do Janiny. "Zaczęłam się śmiać, przecież mąż już od lat nie stawał na wysokości zadania! I co on z tamtą będzie robił? Chłop przecież skończył 70 lat!" - napisała Katarzyna.

Katarzyna stanęła przed dylematem. Nie wie, czy powinna pozwolić mężowi odejść, czy wybić mu rozstanie z głowy. Zapowiedziała też, że kobiecie, która poderwała jej męża, z pewnością nie ujdzie to na sucho.

Seniorka/YouTube @Wieści-24
Seniorka/YouTube @Wieści-24
Seniorka/YouTube @Wieści-24

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować:Z życia wzięte. Od dwóch lat nie mam kontaktu z moim jedynym dzieckiem. Córka porzuciła mnie, bo jestem chora

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenon Laskowik przekazał smutną wiadomość. Odeszła niezapomniana legenda polskiego kabaretu. Znany kabareciarz poinformował o odejściu przyjaciela

O tym się mówi:Prokuratura potwierdza. Znaleziono ciało poszukiwanego Grzegorza Borysa. "Funkcjonariusze musieli rozcinać pływające wyspy i dokładnie je sprawdzić"