Jedna z czytelniczek portalu "Styl" postanowiła podzielić się swoją poruszającą historią. Jadwiga doczekała się jednej córki. Nie miała z nią jednak kontaktu od dwóch lat. Ostatni raz widziały się, kiedy seniorka była w szpitalu. Lekarze ze względu na jej ciężki stan zadzwonili do Marii, żeby przyszła. Potem córka już nie kontaktowała się z matką.

Córka całkiem o mnie zapomniała

Jadwiga samotnie wychowywała swoją córkę. Nie było jej łatwo, bo przyszło jej żyć w czasach, kiedy taki model rodziny był piętnowany przez społeczeństwo. Jak sama pisze, trudy samodzielnego macierzyństwa mocno odbiły się na stanie zdrowia. Autorka listu nie ukrywa, że liczyła na pomoc ze strony córki, której poświęciła całe życie.

30-letnia córka kobiety nie garnęła się do tego, żeby pomóc matce.

"Nie chciała mnie nawet zawieść do szpitala, tylko mówiła, żebym sobie Bolta wzięła. Ja już jestem w takim wieku, że sobie średnio radzę z technologią i myślałem, że mi pomoże. Ona jednak zawsze odpowiadała, że nie ma czasu i nie będzie marnować życia nad opieką nade mną" - pisze w swoim liście Jadwiga.

Seniorka/YouTube @Czas na Historię
Seniorka/YouTube @Czas na Historię
Seniorka/YouTube @Czas na Historię

Nie chciała mieć ze mną kontaktu

Kiedy pojawiła się groźba, że Jadwiga wyląduje na wózku inwalidzkim, jej córka wyprowadziła się z domu. Nie powiedziała mamie nawet tego, dokąd się wyprowadza. Na początku miały ze sobą jeszcze kontakt telefoniczny, ale nawet ten po czasie się urwał i Maria przestała odbierać.

Po tym wszystkim stan Jadwigi stał się jeszcze gorszy. Gdy trafiła do szpitala, jej stan był na tyle poważny, że lekarze zdecydowali się wezwać córkę kobiety. Seniorka pamięta, że jej córka się wtedy pojawiła. Trzymała ją za rękę i płakała. Niestety po tym, jak Jadwiga odzyskała siły, jej córka znów zniknęła.

Jadwiga liczy na to, że jej córka przeczyta list, którym chce jej przekazać, że nadal ją kocha i chciałaby ją kiedyś zobaczyć, potrzymać za rękę, jak dawniej.

Seniorka/YouTube @Czas na historię
Seniorka/YouTube @Czas na historię
Seniorka/YouTube @Czas na Historię

Myślicie, że jest szansa na to, że Maria się odezwie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Po wielu latach małżeństwa mąż mnie zostawił mnie dla innej. Dopiero wtedy poczułam się szczęśliwa. Powiem ci dlaczego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenon Laskowik przekazał smutną wiadomość. Odeszła niezapomniana legenda polskiego kabaretu. Znany kabareciarz poinformował o odejściu przyjaciela

O tym się mówi:Prokuratura potwierdza. Znaleziono ciało poszukiwanego Grzegorza Borysa. "Funkcjonariusze musieli rozcinać pływające wyspy i dokładnie je sprawdzić"