Maja wróciła z pracy do domu. Zauważyła, że w domu nie było rzeczy należących do jej męża. Nie mogła uwierzyć własnym oczom. Pojechał na wakacje bez niej! Już dawno planowali ten wyjazd.

Jeszcze tego samego dnia rozmawiała z szefem, który zgodził się, żeby wzięła urlop. Jedno, co ją martwiło, to sprawa odrębnego budżetu domowego, jaki miała z mężem. Niedawno Maja musiała przejść zabieg i wszystkie oszczędności pochłonęło leczenie.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Prosiła męża, żeby pożyczył jej trochę pieniędzy na wakacje. Obiecała, że odda mu pieniądze z pensji, ale on tylko wzruszył ramionami i nic nie odpowiedział. Niestety jej mąż nie należał do osób, które chętnie dzieliły się swoimi pieniędzmi. Nie dawał jej nawet pieniędzy na jedzenie.

Nie ukrywała, że z zazdrością patrzyła na inne rodziny, które miały wspólne budżety. Jej mąż jednak nie chciał o tym w ogóle słyszeć. Na wszelkie sposoby starała się dać mężowi do zrozumienia, jak bardzo zależy jej na wyjeździe na wspólne wakacje, ale on pozostawał obojętny na jej aluzje.

Poleciał na zagraniczne wakacje bez niej. Mai napłynęły do oczu łzy. Zadzwoniła do swojej mamy. Musiała się komuś pożalić na to, jak potraktował ją mąż. Matka Mai nie kryła zaskoczenia zachowaniem swojego męża. Dla niej było nie do pomyślenia, żeby małżonkowie nie pojechali wspólnie na wypoczynek. Jeśli jest mało pieniędzy, można przecież wziąć tańszy hotel i być razem.

Matka Mai zaprosiła ją do siebie. Przyjęła zaproszenie. Nie zamierzała sama siedzieć w domu, podczas gdy jej mąż wypoczywał na wakacjach w zagranicznym kurorcie. Kiedy pojechała do rodziców, jej brat z rodziną zabrali ją nad morze.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Maja postanowiła zostawić męża. Wyprowadziła się z domu jeszcze przed jego powrotem z wakacji. Napisała kartkę, że składa pozew o rozwód. Kiedy jej mąż przeczytał wiadomość, nie rozumiał, co takiego źle zrobił.

Jak oceniacie decyzję Mai?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Moja córka i siostra próbują robić mi awanturę o pieniądze. Zarabiam na siebie i nikomu nic do tego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Mucha nie kryła emocji. Wszystko po pytaniu o jej włosy. Odpowiedź aktorki zaskakuje

O tym się mówi: Tadeusz Rydzyk wpadł w potężne tarapaty. Toruński zakonnik ma poważne obawy o swoją przyszłość. Wszystko zmieniło się o 180 stopni przez wybory