Agata Buzek, znana polska aktorka, zyskała ogromne uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą za swoje wyjątkowe role w filmach i serialach. Jednak teraz to jej osobisty apel o pomoc zdobywa uwagę - aktorka błaga fanów o znalezienie domu dla jednego ze swoich podopiecznych, psiaka, którego uratowała z Albanii. To wzruszająca historia odwagi i miłości do zwierząt.

Podczas swojej pracy na planie w Albanii, Agata Buzek natknęła się na dwa psie: Józefa i Rocky'ego, które były w opłakanym stanie zdrowia. Aktorka nie mogła pozostać obojętna wobec ich cierpienia i postanowiła im pomóc. "W trakcie tego kręcenia znalazłam Józka. Znalazłam go po prostu na lagunie, w lesie w stanie bardzo kiepskim, tak że on by nawet nie przeżył transportu do Polski. Udało mi się tam jakoś znaleźć klinikę, która go przyjęła i leczyła, i potem po niego pojechałam. W międzyczasie okazało się, że jest Rocky, czyli szczeniak z pseudohodowli, owczarek belgijski, który miał tak straszną parwowirozę, że po prostu rozsypał mu się w jednym miejscu kręgosłup od wapnienia" - opowiadała aktorka w programie Dzień Dobry TVN.

Obecnie Agata Buzek stara się znaleźć dom dla jednego z tych psów - Rocky'ego, któremu szczególnie potrzebna jest opieka i troska. Na swoim koncie na Instagramie, aktorka opublikowała poruszający apel: "Pamiętacie Rocky'ego, którego przywiozłam z Albanii, który bardzo potrzebuje domu? Jest wspaniałym owczarkiem belgijskim, który bardzo szybko wszystkiego się uczy, bardzo kocha być przy człowieku i bardzo potrzebuje kochającego domu. Jak najszybciej" - pisze.

Rocky, owczarek belgijski, przeszedł wiele cierpień, zwłaszcza w związku z poważnymi problemami z kręgosłupem. Dzięki zaangażowaniu Agaty Buzek i opiece weterynaryjnej, teraz jest energicznym i kochającym 7-miesięcznym psiakiem. Jednak potrzebuje dalszego leczenia, aby jego kręgosłup mógł wrócić do zdrowia.

Agata Buzek nie zostawia Rocky'ego samego w potrzebie. Organizuje zbiórkę na operację dla psa na stronie pomagam.pl, aby zapewnić mu szansę na pełniejsze i zdrowsze życie. Jej determinacja i troska stanowią wzór dla wielu, a historia Rocky'ego to dowód na to, że jedna osoba może wpłynąć na życie i przyszłość bezdomnych zwierząt.

Apel Agaty Buzek i jej zaangażowanie w sprawie Rocky'ego to nie tylko wzruszający akt miłości do zwierząt, ale także przypomnienie o ważności adopcji i troski o potrzebujące zwierzęta.

To też może cię zainteresować: Czego nie można robić w niedzielę według Kościoła. "Pamiętaj, abyś dzień święty święcił"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Nie wiem, jak moja siostra może się tak zachowywać. Zabiera matce połowę emerytury i nie rozumie, o co mam pretensje