Mam teraz 53 lata i niedawno zdecydowałem się rozwieść z żoną, z którą spędziłem ostatnie trzydzieści lat. Poznałem inną kobietę. Była sporo ode mnie młodsza. Zupełnie straciłem dla niej głowę. Życie rodzinne coraz mocniej dawało mi się we znaki. Z Julią było inaczej. Przy niej czułem się zupełnie inaczej. Doceniała mnie, zapewniała mnie o swojej miłości.

Mężczyzna i kobieta/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna i kobieta/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna i kobieta/YouTube @Czas na historię

Długo biłem się z myślami, ale ostatecznie zdecydowałem się zostawić żonę i zacząć układać sobie życie od nowa. Moja żona nie przyjęła tej wiadomości zbyt dobrze i nie obyło się bez narzekania. Spodziewałem się tego, ale nie zamierzałem się, poddawać. Rozwód trwał około miesiąca.

Kiedy wszystkie formalności były załatwione, wziąłem ślub z Julią. Pierwsze tygodnie naszego małżeństwa były jak spełnienie marzenia. Julia bardzo się starała. Gotowała, sprzątała, dbała o mnie i spełniała wszystkie moje zachcianki. Niestety nic, co dobre, nie trwa wiecznie. Dość szybko Julii znudziła się zabawa w dom.

Przestałą sprzątać i gotować. Wolała imprezować z koleżankami. Mówiła, że jest młoda i musi się wyszaleć. Długo to znosiłem, ale w końcu postanowiłem postawić sprawę jasno. Powiedziałem jej, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, to ją zostawię. Na jej reakcję nie musiałem długo czekać.

Zebrała wszystkie moje rzeczy i powiedziała: "wracaj do swojej starej". Wyrzuciła moją walizkę za drzwi i tak skończyło się nasze małżeństwo. Mieszkam u mojej matki i nie ma dnia, żebym nie żałował swojej głupoty.

Mężczyzna/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na historię

Kilka razy próbowałem prosić żonę o wybaczenie, ale ona nawet nie chce ze mną rozmawiać. Kiedy dzwonię, nie odbiera. Kiedy przychodzę do domu, zamyka mi drzwi przed nosem. Gdzie ja miałem głowę!

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Przyjęłam siostrę z rodziną do własnego domu. Kiedy wróciłam wieczorem z pracy, aż krzyknęłam z przerażenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzały szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka miała przyznać się do zdrady. Co jeszcze wiadomo

O tym się mówi: Światło dzienne ujrzały informacje na temat odejścia Witolda Paszta. Zdradziła je córka artysty