Śmierć Matthew Perry'ego, który odszedł w wieku 54 lat, była ogromnym ciosem dla fanów na całym świecie. Jednak także dla byłej narzeczonej aktora, Molly Hurwitz, wiadomość ta była szokująca i bolesna. Para, mimo burzliwego związku, miała nadzieję na długotrwałą miłość, ale życiowe wyzwania i rozstanie wstrząsnęły ich relacją.

Matthew Perry, znany przede wszystkim z roli Chandlera Binga w kultowym serialu "Przyjaciele", miał zawiłe życie miłosne, które często stanowiło temat spekulacji mediów. Przewijały się w nim romanse z wieloma znaczącymi postaciami Hollywood, włączając w to takie gwiazdy jak Julia Roberts i Yasmin Bleeth. Mimo tych związków, aktor nigdy nie osiedlił się na stałe.

W 2018 roku Perry zaczął spotykać się z Molly Hurwitz, która była aż o 22 lata młodsza od niego. Ich związek przyniósł aktorowi spokój i motywację do poprawy swojego życia. Po dwóch latach wspólnego życia, Perry oświadczył się swojej ukochanej. Jednak niestety, ich szczęście nie trwało długo, a rok po zaręczynach para rozstała się.

Po tragicznej śmierci Matthew Perry Molly Hurwitz opublikowała poruszający post w mediach społecznościowych, wspominając swój związek z aktorem. Zdaniem informatora serwisu "DailyMail", Molly Hurwitz bardzo cierpiała po śmierci Perry'ego. Była narzeczona aktora kochała go, a jego odejście było dla niej ogromnym ciosem.

Informator zaznaczył, że Molly była załamana tym, jak potoczył się związek z Perry'm, a także jak przewijały się medialne plotki na ich temat. Aktor pragnął stabilnego i trwałego związku, ale jego zachowanie nie zawsze to odzwierciedlało.

Rozstanie pary miało miejsce po głośnych informacjach na temat romansu Matthew Perry'ego z 19-letnią Kate Haralson na aplikacji randkowej Raya. Po kilku miesiącach od rozstania, aktor potwierdził plotki i życzył Molly wszystkiego najlepszego, mówiąc, że czasem po prostu nie wszystko udaje się w związku.

Śmierć Matthew Perry'ego pozostawiła żal i smutek zarówno wśród fanów, jak i osób, które miały z nim osobiste związki. Molly Hurwitz, choć ich relacja nie przetrwała, nadal żyła nadzieją na wspólną przyszłość.

To też może cię zainteresować: Cała Polska żyje bulwersującą sprawą 6-letniego Olka z Gdyni. Do mediów trafiły najnowsze informacje. Wojsko zajęło się mamą i rodzeństwem chłopca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te polskie gwiazdy pożegnaliśmy w ostatnich miesiącach. Kto odszedł w 2023 roku